41 kelimelik türkçe metni biri bana ingilizceye çevirebilir mi?

Yeni Yaptığımız Kek Tarifleri Uygulamamızı Denemek Ister Misiniz?
Düzgün Şekilde Kategorilendirilmiş Birbirinden Özel 1000'den Fazla Kek Tariflerini Deneyebilirsiniz.
Uygulama Size Özel Tamamen Ücretsizdir. Uygulamayı Kullanmak Için Internet Bağlantısı Gerekli Değildir.

Denemek Için Indiriniz

Özür Dileriz!
Verdiğimiz Kısa Rahatsızlık İçin Özür Dileriz.

Would you like to try our new cake recipes app?
You can try out more than a thousand properly categorized special cake recipes.
The app is completely free for you. Internet access is not required to use the app.

Download & Try Now

We're Sorry!
We would like to apologize for the brief inconvenience.
  • harzem  (20.11.15 23:38:53)