sevgili olayları nasıl yapılır?

iki cins için de merak ediyorum, 4 milyon yıldır yaşayan insan canlısı için son durum nedir? üniversite ortamında ben varım diyebilmek değil, üniversiteyi layıkıyla sindirebilmek için soruyorum. üniversite yaşamı ve hayalleri türünden espriler yapmamanız rica olunur.

Önce bol miktarda arkadaş "yap". Her iki cinsiyetten de olsun, varolan ortamında bu potansiyel yoksa yeni ortama gir. Hiçbir ortamda öncelikli amacın sevgili "yap"mak olamasın, önceliği sosyal ilişkilerini oturtmaya ver. İnsanları dinle ve anlamaya çalış, zaman içinde olayların kendiliğinden gelişmeye başladığını göreceksin.

  • cleric  (20.11.15 12:27:15)
cleric +1

sevgili bulmak amacıyla hareket edersen afedersin orspu(erkek de orspu gibi görünebilir bence) gibi görüneceğin için dışarıdan, bulabilsen bile hayır gelmez o sevgiliden.

ama sosyalleşirsen, ortak ilgi alanlarına sahip insanlarla bi arada olursan illa ki kendi kendine gelişecektir, en sağlıklısı da budur.

sevgili dediğimiz şey insanların düşündüğünün aksine başkalarına iş atılarak, sarkılarak, yavşanarak bulunan bi şey değildir.

bu yüzden gözüne kestirdiğin birine sevgilisi var mı yok mu düşünce yapısı ne soyadı ne vs bilmeden bodoslama 'yeaa bi kahve içelim mi vip bi event var gelmek ister misin? :):)' diye sorduğun zaman komik duruma düşersin, karşındaki insanın sevgilisi varsa eğer taşak malzemesi olursun, o yüzden önce tanı, sonra hareket et, pipinle değil mantığınla hareket et.

uzun lafın kısası etrafındaki insanlar senin 'sevgili arayan bi tip' değil de normal, sanki sevgilisi olsa da olmasa da olur diye düşünen ve bazı şeyleri oluruna bırakan bi kişi olduğunu gördüklerinde inan ki çok daha önyargısız yaklaşırlar ve çok ama çok daha sağlıklı bi iletişimin olur etrafındakilerle.

may the libido be with you.
  • Kykeon  (20.11.15 12:35:39 ~ 12:40:11)
'naber kanka' diyebileceğin,mümkünse güzel 2-3 kız arkadaş yap,gerisini onlara bırak.

  • itornilsansaynofdisipotlismaynd  (20.11.15 13:27:53)