şu tv nasıl?

4k mört k demiş. boyut da iyi. tamam marka dandik niye bu kadar uygun fiyat? oyun oynama-film amaçlı alınır mı?
www.hepsiburada.com

danke.

Sunny Türk markası. Ucuzluk biraz ordan.

Servis ağı geniş mi? Şikayetvar.com'dan şikayetlerine falan bakın bence.

Bu arada 4k yayın yapan kanal yokmuş henüz. Geçen FB - GS derbisinde Digitürk yapmış sadece.
  • otonom  (20.11.15 11:35:40 ~ 11:36:05)
4k pek de umrumda değil de açıkçası belki gelecekte işe yarar :)

sıkıntım şu ki muhtemelen panel dandikse iade de edemem. görüp alabileceğim bir yer de yok sanırım. sadece oyun oynayacağım gibi ama işte renkler kötüyse sıkıntı olur.
  • passion rules the game  (20.11.15 11:38:57)
dahili uydu alıcısı yok.4klı uydu alıcısı olsa yemede yanında yat.

şimdi gidip olduda sırf 4k için uydu alıcısı merak olacak en az bi 400 bayılırsınız

2000 liraya maal olur.

bende vestel 9060 var sırf pvr biss uydu alıcısı 3 garanti ve yerli olmasından dolayı aldım. çatır çatır götürüyor. sunny fabrikası beylikdüzü-esenyurt arasında kalmış bi bölümde yabancı değil dh sıcak fırsatlarda ilanı vardı milley harıl harıl kullanıp nasıl diye yorum yapacak insan arıyor yani sağlam test eden biri çıksa sunny patlama
yapar.

edit:almayın abi almayın iphone'da donanım 100 doları geçmezken yazılım 500 dolara satılıyor.

vestel babamın değil bi görüş bildirdim. tavsiye etmedim zoruna giden fiyatı ucuz olsun koşa koşa almaya gitmezse ben bişey bilmiyorum.

Türkiyede montajı veya yazılımı kurulan tv'den bahsettim vurmaya çalışıyorlar.

ülkemiz ne zaman panel üretir yazılıma önem verirse ozaman kral biziz
  • protrek  (20.11.15 11:42:21 ~ 12:20:30)
ya dediğim gibi 4k şu aşamada hiiiç önemli değil. oyun oynayacağım, ekran kalitesi ön planda. 4k zaten türkiye'de yaygınlaşana kadar bu tv eskir.

bir tartayım kafamda, bir de bakayım direk satan yer var mı görebileceğim.
  • passion rules the game  (20.11.15 11:44:40)
4k sını bilmem de biri vesteli övmüş ondan geldim. sakın ola vestel alma. vestel pişmanlıktır.

  • cekilmis gayfe  (20.11.15 11:53:09)
vestel ben de pek sevmem de vergiden dolayı :D

bu televizyonun hz değeri yok hiç bir yerde, herhalde çok düşük ondan bu fiyata.
  • passion rules the game  (20.11.15 11:54:52)
bunu alacağına vestel al daha iyi. demek istediğim: ikisini de alma.

  • ozdek  (20.11.15 11:54:52)
samsung al..

  • redeath  (20.11.15 12:35:52)