Saçma bir polemik (clash of clans içerir)

Günaydın ahali...
Bu clash of clans nedir ne yapılır pek bilmem. Ama kardeşim deli gibi oynar. Kendisi 17 yaşında.

Dün bağlı bulunduğu klandaki kişilerin bulunduğu whatsapp grubunda bir polemiğe dahil olmuş.

Konı galatasaray, ünal aysal, hamza ve vizyon...

Klanın ve whatsapp grubunun kurucusu eleman benimle yaşıt. Kardeşime ezikleyici tarzda cevaplar veriyor. Kardeşim de abi ne diyor bu diye bana danışıyor bazen. Ben de o öyle değil böyle diyorum.

Neyse konu uzadıkça bu elemanın konuşmaları iyice seviyesizleşiyor ve bizimkine veled sen git unal bosgon bize cileak algg demeye devam et diyor.

Bizimki de saygılı puşt. Ver ulan dedim telefonu yazdım buna adam gibi ama sonunda da öyle sesli harfleri "o" yapıp ergen ergen yazmışsın istersen çıkartayım daha rahat konuş diye.

Ahahaha dayanamadım amk koca koca adamlar töve tövbe.

Tabi adam bizimkini gruptan ve oyundaki klandan çıkartmış hemen.

Bizimki de abi 1,5 yıldır burdaydım ben dedi. Dedim olm sktir et böyle adamların yanında 1,5 dk bile durmayacaksın.

Bu kardeşim klanının türkiyedeki ilk 3-4 klandan biri olduğunu söyledi. Şimdi bu çocuğu bu seviyede düzgün bir klana aldırabilir miyim var mı bilen eden. Çocuğu motive edelim.

işyerinde sesli güldürdün =) yazık etmişsin çocuğa

  • ethros  (20.11.15 07:02:07)
ahhhahahahah.
çok güzel laf çakmışsın tebrik ederim.
:)
  • porn star  (20.11.15 07:51:13 ~ 07:51:24)
mevzu cok derinmis.

  • uuth  (20.11.15 08:32:18)
@ethros abi yazık falan ettiğim yok aksine iyilik yaptım. daha ergenliğini tamamlayamamış, sktirboktan bir oyunda bi kabile kurmuş muhtar olamayacak adamların padişahlık kibirini kaprisini lafını mı yesin yutsun çocuk. öyle makama, mevkiye, yaşa, ıvıra zıvıra biat edip ezdirtmesin kendini.. hakkını savunsun çocuk. on numara da örnek oldum :)

@porn star ya sorma ergen ergen konuşunca dayanamadım :)

@uuth mevzu çok derin hacı sen kolluklarını takıp gel mazallah boğulma sonra :)
  • eeb  (20.11.15 09:34:05)
Kursun bi klan kardeşin ben gelirim, gelsin bize başganlık yapsın.
buralarda bayağı var oynayan.

  • porn star  (20.11.15 10:39:51)