Evli kişiler, zaman geçtikçe sex periyodunuz nasıl değişti?

Biraz özele giriyor da merak ettim. Evliliğin ilk yılı haftada 3-4 iken 2-3 yıl sonra haftada 1'e, 2 haftada 1'e iniyor mu?

Çocuğu olanlar için çocuktan sonra nasıl bir değişim oldu? Çocuk büyütürken yorulup hiç o iş aklına gelmeyenler oluyor sanırım.

Birlikte yasiyoruz. Sanirim azaliyor. Onu istiyorum ama isten yorgun geliyoruz. Genelde benim iki katim calisiyor doktora da yaptigindan. Hep yorgun...

  • Traveller  (19.11.15 21:07:43)
Bilmem de evlenirsem, ya bir zaman sonra karimla birlikte olmak istememeye baslarsam, o da bu yuzden benden nefret etmeye baslarsa ve boylelikle birbirimizden iyice sogmaya baslarsak diye korkarim hep:)

  • stavro  (19.11.15 21:10:08)
2 ayda bir felan oluyormus.

  • Frederick Co  (19.11.15 21:22:54)
Birlikte yaşayınca bile giderek azalıyor, maalesef... durduramıyoruz.

  • yahveyire  (19.11.15 21:25:50)
5 aylık ilişkide ilk haftalar haftada 4-5ken yoğun tempodayız şu an baya azaldı eskiye göre dyebilirim. Tamamen birlikte yaşamıyoruz, ikimizin de ayrı evleri var ama çoğunlukla ya ben ondayım, ya o bende.

  • limoncello  (19.11.15 21:32:41)
Evet birlikte yasayinca bile azaliyor. Sogumaktan veya cekici gelmemekten ziyade, surekli beraber olmanin, her an sevismeye musait bir ev olmasinin da getirdigi tembellik olabilir.

  • kint  (19.11.15 21:42:11)
iki insan bir arada iken yapacaklari en zevkli sey seks olmayabiliyor.

  • thewizardofearthsea  (19.11.15 21:46:55)
Kebap yemek de zevkli ama her gün yesen bıkkınlık gelir

  • burya  (19.11.15 21:47:41)
ya bıkkınlık gelmesi tamam da sevişmek yerine masturbasyon yapmaya kayınca olay sıkıntı bence.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (19.11.15 21:51:57)
fantezi şart.

  • Frederick Co  (20.11.15 11:34:51)