Yakın Arkadaşınızın Sevgilisi/Eşi ile Tinder'da

Karşılaşınca bunu arkadaşınıza söyler misiniz? Söylemeli misiniz?

Çok yakın arkadaşımın 5 ay önce evlendiği eşini geçen gün Tinder'da gördük. Eski bir fotoğrafını koymuş, zira evlendikten sonra baya kilo aldı kendisi. Bir de sahte facebook hesabı açmış belli, ortak bağlantıların hiçbiri görünmüyordu.

Şimdi belki de eskiden kullanıyordu da hala keşfette çıkıyor olabilir mi?
Arkadaşımla paylaşmalı mıyım? Belki haberi var? Ben olsam bilmek isterdim ama şimdi yeni evlendiler. Bir de bunu gören diğer yakın arkadaşımız. O da onu görmüştür muhtemelen. Genelde karşılıklı çıkıyormuş. Belki karşılaşınca yakalanma ihtimalini düşünüp silmiştir falan.

Bilemedim.

aynısı başıma geldi. söylemedim.

  • [silinmiş]  (19.11.15 15:32:28)
arkadaşınla paylaş bence. hatta direk hepsinin bir arada oldğu ortamda dalga geçebilrsin. yada direk arkadaşının eşine takılabilirsin bu konu hakkında

  • zimbirik  (19.11.15 15:33:59)
ya bence bu tür şeylere gerek yok. belki takılmaya 3. bir kişi arıyorlar, ne biliyorsunuz?

  • acukali ekmek  (19.11.15 15:38:17)
gecici bir mail hesabindan mail at. altina da bir dost diye not dus.

  • oshamahue  (19.11.15 15:43:57 ~ 15:44:41)
Arkadaşımın tepkisini bilmeden birden o şekilde dalga geçemem açıkçası zimbirik. ama belki tek kaldığımızda gülerek seni de tinder'da gördük denilebilir.

acukali ekmek, ben de onu kastettim haberi de olabilir derken. Diğer türlü ise söylemek gerektiğini düşünüyorum, çocuk sık sık dışarıda arkadaşlarıyla tek takılan biri. Arkadaşım ise evden işe, işten eve giden, evlilikten sonra sosyal hayatını baya sınırlandırmış biri. Belki de o yüzden görünce baya sinir oldum.
  • patiska  (19.11.15 15:44:18)
bence like at, gör noluyo.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (19.11.15 15:46:38)
kendini araya sokma, anonim bi şekilde arkadaşına o linklerin ulaşmasını sağla sadece.

  • Kykeon  (19.11.15 15:49:53)
mesaj at bakalım geri dönüş yapacak mı.
evlendikten sonra kilo almasa şaşırım zaten
hemen götü başı salın karıyı/kocayı buldunuz ya diye bir eleştiri atayım.
  • Alt4y  (19.11.15 15:51:13 ~ 15:59:34)
söyleme, banane de geç

  • Improbable  (19.11.15 15:53:18)
Tinder'da mesaj atma, link atma şansı yok. Karşılıklı beğenmiş olmak gerekiyor. Sadece screenshot var.

Götü başı salan da erkek kişisi ayrıca.
  • patiska  (19.11.15 15:56:35)
:)

eski hesaptır o.
  • Alt4y  (19.11.15 15:58:31 ~ 15:59:09)
araya girmeyin. ama bir şey yapmadan da rahat edemiyorsanız arkadaşınızla yan yana olduğunuz bir an tinder'da takılıyormuş gibi yapıp aa bu x değil mi diye şaşırın falan. ne bileyim.

  • uuth  (19.11.15 15:59:19)
yakın arkadaşım. söylerim. bana düşer, üzerime vazife, herkes sittirolup gidebilir.

ama bu işin bugünlerde olan bir şey olduğuna eminsem. 40 yıl sonra e.t. ile evlendiğini keşfetmeye, miras davasıyla çirkinleşmeye vs'e gerek yok. gençken, enerji varken daha iyi. yaşlı olsak düşünebilirm söylememeyi. bilmiyorum, hayat büyük, ben küçüğüm ama doğru bildiğimi yapmak zorundayım.
  • godoşu beklerken  (19.11.15 16:00:53)
ya fotoğrafını başkası kullanıyorsa???????

  • iste o bendim  (19.11.15 16:02:44)
Takılacak 3. Kişi mi, vay amına koyayım bee.

Söyle.
  • ssiradanbirigibi  (19.11.15 16:04:48)
birisiyle buluşup bir şeyler yaşadığının da garantisi olmadığı için kararsızım. uygulamayı denemiş ve buluşmamış olma ihtimali de yüksek.

  • patiska  (19.11.15 16:09:23)
söyleme, aile arasına girme

  • joehigashi  (19.11.15 16:15:35)
tinder ı silmiştir belki de hesap gözüküyordur kullanmıyordur. bir kaç arkadaşımı görünce yazmıştım aa sen de mi ordasın gibilerden yok ben artık kullanmıyorum demişlerdi . geçmişten kalmıştır ama eşine değil kendisine söyle

  • euphrat  (19.11.15 16:21:25)
seni ilgilendirmez burnunu sokma sanane yaw

  • Alt4y  (19.11.15 23:35:31)