bu nedir arkadaş (capsli)

ön bilgi: silik olan fotoğrafta görünen kırmızımsı bölge, soyduğum bölge.

iki ay filan önce avuç içimde, parmaklarımda küçük küçük içi su dolu (hatta iltihap belki) kabarcıklar çıkmaya başladı. kaşıntılı değil kesinlikle ama, egzama şıkkını eledim o yüzden.önce birkaç tanesini pensle kestim, içini akıttım, yara oldu ama geçtiler. daha sonra özellikle avuç içimde belli bir bölgede deli gibi bu kabarcıklardan çıktı. bu sefer dokunmadım ve zamanla kuruyup nasırlaştı o bölge. doktora gidecektim aslında ama nasırlaştığını görünce bi güzel soyuverdim ben o bölgeyi, eski pürüzsüzlüğüne kavuşmuştu. daha az önce fark ettim ki o soyduğum bölgede yine su toplamalar başlamış, hem de kocaman olmuş bir tanesi. daha başkaları da gelecek, dokununca hissedebiliyorum bunu. bu nedir arkadaş yahu? nasıl kurtulacağım bundan?

toynak?

  • mrthany  (19.11.15 15:08:15)
aa benimde elimin üzerinde var bu. siğil miymiş cidden

  • zimbirik  (19.11.15 15:41:54)
siğil gibi görünüyor. eczaneye bile gösterseniz anlarlar.
çok basit bir ilacı var. sürüyorsunuz o bölgeye ve yok oluyor.

  • uuth  (19.11.15 15:43:52)
balık besliyor musun? balık tüberkülozu olabilir... bence doktora git.

  • unique hint kumasi  (19.11.15 17:01:15)