lazer epilasyon erkek

ben 2. seanstayım , bazı bölgelerde hafif seyrelme oldu ama seyrelmeyen yerlerde çıkan kıllar aynı boyutta ve kalınlıkta çıkmaya devaö ediyor, hani bir taraf seyreldi diye diğer tarafta güç kaybetmemiş niye öyle oldu , parayı ödemeden önce daha olumlu konuşan çalışanlarda şimdide sarı kılların olduğu yerlerde malesef etkili olmuyor falan diyor ama sarı kıl falan hikaye simsiyah kıllarım benim , benim gibi ayı yavrusu olup 5 seans sonunda gayet iyi vücuda ulaşan erkek var mı burada morale ihtiyacım var , şimdi mesela bacağa gideceğim şimdi ama sıfır moral param boşa gitmiş gibi hissediyorum

daha 2. seansta fark beklemeyin. sabredin, birkaç seansa fark daha da belli olur.

  • black sabahat  (18.11.15 16:51:50)
5 seans mi? 10 - 15 seans gerek ornegin ensenin cogunlukla bitmesine

  • Traveller  (18.11.15 17:09:58)
erkek değilim ama lazer beyaz ten ve siyah kıl ikilisinde işe yarayan bir olay. ben lazere başladığım zaman çok olumlu konuşmuşlardı yine böyle. ikinci seansta tüylerimi lazer cihazının görmediğini kem küm etmişlerdi. ben de sadece bacak bölgeme yaptırmaya karar verdim. daha ilk seanstan fark edilir bir azalma oldu. "ayı yavrusu" bir bünyede neredeyse hiç etki göstermemesine şaşırdım o yüzden. lazer cihazını falan araştır bence. piyasada bir sürü cihaz var. ama bunlarla hiç uğraşmayayım, kafam rahat olsun diyecek olursan da lazeri değil iğneli epilasyonu öneririm.

  • ruhen hastayim ben  (18.11.15 17:36:58)