biz şişmanların sevişmeye hakkı yok mu?

Estetik kaygılarla yoğrulmuş olan algılar ne zaman açılanda ? Bu yalnızlık ne zaman bitende?

Şişmanız zaten erken oleceğiz, türümüzü devam ettirmemiz lazım.

bi el atın.

Tanıdığım bütün kilolular evli. bence sorun kilonda değil sende.

  • innerbliss  (18.11.15 16:02:28)
Şişmanlarla seviş. Ama senin de canın istemiyor, problem o.

  • arnold schwarzeneger  (18.11.15 16:03:03)
parala(y/n)acan.

  • candanag  (18.11.15 16:06:36)
sporla üre.
spor, çaktın espriyi?

  • kargn  (18.11.15 16:07:48 ~ 16:08:52)
yok. gidin zayiflayin. nasil sisman kalabiliyorsunuz aklim almiyor.

  • bohr atom modeli  (18.11.15 16:13:04 ~ 16:13:17)
estetik kaygılara laf atmaktansa poponu kaldırıp spora gidebilirsin. ekmek elden su gölden olmuyor bu işler.

  • empat  (18.11.15 16:24:10)
  • Ufuk  (18.11.15 16:25:26)
Her insan sevişebiliyor, şişkoları da çekici bulan tipler var.

Edit: Bi şişmanı çekici bulmak biraz iddialı olmuş ama nefes alsın yeter mantığıyla skora gidenler de çok var.
  • angelus  (18.11.15 16:27:02 ~ 16:30:19)
Estetikten ziyade saglikla alakali bit durum bu. Sisman insan sagliksiz insandir. Kimse sagliksiz bir insanla emismek istemez.

Ayrica nasil sisman kalabiliuorsunuz +1

Gotunu kaldir spor yap +2
  • mahone  (18.11.15 16:27:19)
bi seks belgeselinde dunyanin en sisman kadini bile seks hayatindan bahsediyordu. boyle etleri oluk oluk sarkmis ve kadin kumulonimbus bulutu gibiydi. sevgilisi "bulutum" diye sesleniyordu kadina sanirim.

  • ermanen  (18.11.15 16:53:06)
hacı buralarda böyle sorular sormayacan, sonra gelir "nasol şöşman kalaböloyosunuz anlamoyorom kö" derler. gayet de sevişip üreyebiliyor şişman insanlar, şişmanlarla arkadaş dahi olmak istemeyenlerden uzak durarak yapıyorlar bunu tabii. insanın içi çirkin olmasın yeter.

  • devilred  (18.11.15 17:00:10)
sismanligi bir kader gibi algilayan insanlar yuzunden hep "yahu ben sismanim bu kesin, ama sisman olup nasil seviseyim" diye soracaksiniz. onlar da size "sisman insanlar da sevisir :))) siz onlara aldirmayin canim" diyecekler. gozunuzu boyayacaklar.

sismanlik cirkin olmak gibi bir sey degil. sismanlik disiplinli bir surecle rahatlikla ortadan kalkabilen bir sorun. ben demiyorum ki "cirkin insanlar sevismesin yok olsun" cirkin insanin yapabilecegi bir sey yok cunku.

sisman olmaksa, bir suc ya bence. insanin kendi kendine yapmamasi gereken bir sey. gercekten anlamiyorum. belki cok guzel bir kadin/adam olarak algilanacaksiniz ama sirf olmasi gerekenden fazla yemekten vazgecmiyorsunuz diye sismansiniz, ustelik "ben sevisemeyecek miyim" diye yakiniyorsunuz.

suc sizde. hic kusura bakmayin.

not: saglik problemleri olanlari tenzih ederim. tabii ki sismanlar da sevisir.
  • bohr atom modeli  (18.11.15 17:06:50 ~ 17:09:15)
Bazi sismanlar cok seksi simdi hakkini yemeyelim.

  • sameidiot  (18.11.15 17:17:13)
Arnold +1

  • nawar  (18.11.15 17:19:23)
  • titiraprap  (18.11.15 17:39:39)
türkiye'de kadın olduktan sonra istediğin kadar şişman ol her gün birini götürebilirsin. çok örneğini gördüm bugüne kadar. erkek ve şişkoysan sike sike o spor salonuna gideceksin. hormonal bozukluğun varsa ve hiçbir şekilde kilo vermen mümkün değilse o zaman senin gibi aynı dertten muzdarip insanlar bulmaya yönelebilirsin.

  • mahalle sakininin korna sesiyle imtihani  (18.11.15 17:40:44)
valla birader ben de şüşkoyum ve bunu bi çeşit hastalık olarak görüyorum. nasıl ki ateşler içinde yatarken "neden sevişemiyorum" demiyosam, şimdi de demiyorum. şüşko şüşko seks yapabilen adama da helal olsun derim. beni yeni nesil şüşkolardan olduğum için mi bilmiyorum ama şu anki halimle seks meks yapamam, kimse kusura bakmasın. daha 6. saniyede nefes kefese kalır, üç gün uyuyacak kadar yorulurum. nereye seks yapıyosun.

önce "iyileş", sonra seks kovala. şüşko şüşko seks yapılmaz. çok ayıp.
  • der meister  (18.11.15 17:45:47)