psn'de ülke problemi

fifa 16 satın almak istiyorum, psn kaydımı abd'ede yaptırmıştım ama şu an türkiye'de yaşıyorum. iki farklı kredi kartı denedim, kesinlikle kabul etmiyor. muhtemelen kartların fatura adresi türkiye olduğu için. nasıl çözerim bu durumu?

kredi kartını hiçbir şekilde kabul etmiyor ne yazıkki.
Şu anda tek bildiğim çözüm internetten us psn gift card alıp kodunu girmek.

  • nuevo  (18.11.15 08:46:42)
@nuevo peki yeni bir psn hesabı açsam türkiye'den? böyle bir şey mümkün mü aynı makinada iki ayrı hesap?

  • yigitovic  (18.11.15 08:55:42)
evet yapabilirsin. Ama us psn i ana hesap yapman gerek bunun için. US Psn ini ana hesap yaparak tr psn inden oyunu oynayabilirsiniz.

  • nuevo  (18.11.15 09:01:14)
Birden fazla hesap açıp, yeni hesabın üzerinden oyunu aldıktan sonra makine içindeki tüm hesaplarda oyunları oynayabilirsin.

Benim de hem ingiltere hem türkiye hesabım var. Eskiden beri ingiltere hesabımı kullandığım için Türkiye hesabımdan oyunları indirip diğerinde oynuyorum.
  • hatcherman  (18.11.15 13:27:15)