kafa oldu bir milyarın karesi

mezun olduk, askere gittik. Yeni bir uniye basladık, mezun olduk, ygs ye girdik alese lys ye kpss ye...işler değiştirdik, işler aldık vb vb.

Böyle böyle bende sınav fobisi oluştu. Böyle böyle bende hiçbişi yapmama stabil olma sevdası olustu.

NE demis ibrahim tatlıses? genc yasta ihtiyar oldum (baskası da solemıs olabilir saygı duyarım).

İşte böle böle 30 yaşında yıldım lan ben.

Evde oturup e kitap okuyucumdaki 3200 kitabi bitirmek istiyom olm ben artık.

Dünyanın hic bir yerinde böyle savaş veren bir nesil oldu mu merak ediyorum...

Aynı hislerde olan var mıdır?

aynen abi şartlar farklı ama ben de öyleyim.

  • konskenkova  (17.11.15 23:23:22)
30 yaşındayım, hala okuyorum uleyn!

  • devilred  (17.11.15 23:26:26)
içki nedir bilmezken şimdi bir ayyaş oluyor ibo. onun hikayesi bu.

  • kargn  (17.11.15 23:29:43)
30a birkaç sene daha var ama ben de yıldım. Lakin ben stabil olamamaktan, kitaba el sürememekten değil çok fazla kitaba el sürmek zorunda olmaktan, istediğim işi yapamamaktan yıldım. Keşke elim toprağa değse, keşke hayalimdeki bahçeye sahip olabilsem de durmadan dinlenmeden çalışsam, başka hiçbir şeye vakit bulamasam.

  • buff  (17.11.15 23:30:21)
: ) 30 civarıyım ben de.
Sınav fobisi değil de mecburiyetlerden dolayı kaç yıldır bir tez yazmam gerek, ama elim bile gitmiyor. 2 ayda yazılacak şey için...

Boş boş vakit geçiriyorum ama inat yazmıyorum tezi.
  • hayal bilgisi  (17.11.15 23:42:21)
ben de aynı durumdayım, tası tarağı toplayıp orta asyadaki göçebe topluluklara katılasım var, adamların tek derdi günü kurtarmak. ne çok derdimiz var arkadaş ya, kimsenin mi geleceğe karşı bir umudu olmaz şu ülkede.

  • aksimetre  (17.11.15 23:43:56 ~ 23:44:22)
(bkz: merhaba ben okuyorum okuma meraklısıyım zekiyim bütün üniversiteleri bitirdim yehu kızlar mesaj atabilirsiniz
)

sokağa çık lan asosyal herif e okuyucunu al çöpe at 2 sahafa gir çık.
  • bu is zor yonca  (17.11.15 23:45:17)
İhtiyar oldum - cem karaca *

  • a perfect lie  (17.11.15 23:51:21)
bende de yaş 30 olacak hala lisansı bitirmeye çalışıyorum beterin beteri var

  • gazozailacatmauzmani  (18.11.15 00:03:25)