hangi alanda iyisiniz?

edit: yani kendinizi ne ile ifade edebiliyosunuz bu hayatta?

sosyal ilişkileriniz mi kuvvetli, sayısalınız mı şahane, okulunuz mu kalite, para bok falan mı? ney??

uyumak

  • masa penisi  (17.11.15 20:40:15 ~ 20:40:19)
yemek yapmak ve yemek, bir erkek olarak iyi yemek yaparım kendime güveniyorum bu alanda

  • limoncello  (17.11.15 20:41:35)
okuduğumu anlarim.

  • thewizardofearthsea  (17.11.15 20:44:29)
bana söylenilenleri yazıyorum:

omlet yapmak
dört işlem
seks
  • makarnavodka  (17.11.15 20:49:46)
Keyif yapmak

  • turuncu sufle  (17.11.15 21:16:08)
yazı. "çok iyi yazarım" demiyorum, kişisel olarak en iyi olduğum konu yazmak diyorum ama. her şeyin en güzelini yazarak yaparım. ne bileyim ilk işimi 16 yaşımda almamda iyi yazmamın, özgün bir tarza sahip olmamın etkisi çok büyüktü. onun dışında, normalde tırt biri olmama rağmen, yazınca gerçekten özelmişim gibi gösterebiliyorum kendimi. bazen cidden bunun benim için çok önemli bir silah olabileceğini, bundan çok daha fazlasını yapabileceğimi düşünüyorum ama sonra üşeniyorum.

ha iyi yazıyorsun da ne yaptın dersen, hiç. sadece yeteneğim varmış işte, öyle diyor millet. sözlükte duyuruda şebeklik yapıyom anca. "nasılsın?" sorusuna 9 cilt cevap vermem de hep bu yüzden. yazmayı çok seviyorum. ne olursa olsun.
  • der meister  (17.11.15 21:20:19 ~ 21:21:12)
şarkı söylerim
ikna ederim
pratiğim
bi de şahane mercimek çorbası yaparım
  • chatrefhill  (17.11.15 21:26:15)
biraz kafası çalışan her insanla ortak bi nokta, bi uzlaşma zemini bulurum. aptallığa tahammülüm olmasa da kafası basan adamla muhabbetim iyidir.

  • kargn  (17.11.15 21:31:35)
konuşmak. boş veya dolu; isteyince, istediğim kadar konuşurum, kendimi çok iyi ifade ederim. diksiyonum düzgündür, çok kelime bilirim, çok güzel betimleme yaparım, bişeyleri çok güzel anlatırım.

bi de objektif olmakta fena değilim, ölçüp biçer olabildiğince doneler üzerinden mantık çerçevesinde yorum yaparım.
  • baba jo  (17.11.15 21:31:42)
beste yapmak diyebilirim, resim de yaparım.. konuşmayı çok severim özellikle sanat. dans ise vazgeçilmez tutkum.

  • guzellige inancimi sarsan simgeler var  (17.11.15 21:31:52)
üşengeçlik ve abazanlık

  • apdulera  (17.11.15 21:42:28)
Çok iyi dinlerim. Herkesin konuştuğu dünyada dinleyen de gerek:) objektif ve empatiğimdir. Birisi ne hissediyor hemen sezerim ama konduramam hislerime güvenmediğimden, mantıkla temellendirmeye çalışırım. Analitik olduğumu düşünürüm. Ama bu kadar analitiklik mantıksallık ya da sezgisellik hiç bir ortamda iyi olmama yetmez, ne sayısalda rakipsizim ne sosyal hayatta:) ortalama bir insanım, ilk defa kendimi tanımladııııım:)

  • purptakal  (17.11.15 21:49:37)
benden laf çıkmaz.

  • kakao  (17.11.15 21:52:16 ~ 23:08:49)
en kötü özelliğim mükemmeliyetçiliğim, gerisini sen hesap et.

  • bobinhoo  (17.11.15 22:04:11)
sessizlik ve uyum.

puahaha. ay güldüm.

tamam tamam. harmoni.
  • anonymice  (17.11.15 22:06:45)
Güzel çay yaparım.

  • angelus  (17.11.15 22:12:22)
Güzel çay içerim. Aromalı pek sevmem ama. Onun dışında ne verirseniz içerim.

  • ron dennis  (17.11.15 22:14:51)
insan ilişkileri haricindeki şeylerde çok pis çözüm üretirim

  • kül  (17.11.15 22:22:36)
sadık

  • gazozailacatmauzmani  (17.11.15 22:44:26)
ehueheuheuhe sorduğun sorularla beni tanımlamışsın panpaa.

sosyal ilişkilerim acayip kuvvetli. 2 aydır tanıdığım eleman bugün rahatsızlandım diye evime çorba getirdi.

sayısalım şahane: fenlisesi mezunuyum.

okulum kalite : odtü

para bok: aylık çift haneli rakamlar.

ama kendimi en güçlü gördüğüm yan: hiç takmam. yarın dünya yanacak işersen sönecek deseler çişim yok derim.
  • ayiadam  (17.11.15 23:31:50)
Ovunmek gibi olmasin odaklandigim her iste harikalar yaratirim alan fark etmez

  • neferkitty  (17.11.15 23:48:17)
yabancı dillerle aram iyidir. çabuk öğrenirim yabancı dilleri. ama bu yeteneğimi işe yaratabileceğim bir mesleğim yok. dolayısıyla ancak bir hobi olarak kalacak yaşamımda sanırım :/

  • tiktak  (18.11.15 00:06:56)
Savaşçı içgüdülerim çok kuvvetlidir.

  • arnold schwarzeneger  (18.11.15 08:43:53)
IQ/EQ dengem iyidir. Dil ve dansa olan becerim de güzel. Bi de çok güzel kısır yapıyorum, düşünürken ağzım sulandı şimdi :D Başka bir numaram yok sanırım.

  • pandispanya  (18.11.15 08:50:14)
Latin danslarında iyiydim ama 1-2 senedir denemedim hiç.

  • turkuaz  (18.11.15 09:13:15)
ossde turkcem 'full' matematigim nerdeyse fulldu. hala onla ovunurum. dilbilgisi benim isim.
guzel ders dinlerdim. dinledigimle mezun oldum hep.
ders anlatma konusunda iyiyim. sabirliyim. guzel anlatiyorum.
dengem iyi. motosiklet uzerinde dusmeden super yavas manevra yapabilirim.
gugullamam iyidir. arar bulurum.
parasiz bile idare edebiliyorum nerdeyse. sikayet etmem. zevk almayi bilirim.
kamp atma konusunda iyiyim. motora esya baglama, biseyden bisey uretme vs.
gitar ve dil konusunda yetenekliyim. biraz calissam ucurmustum simdiye..
hislerim de kuvvetli bence. insanlari iyi analiz edebiliyorum.
insanlar bana birseyler anlatirken rahat olurlar. iyi bir dinleyiciyim demek.
kelimelerle de aram iyi.
empatim iyi.
  • jimicik  (18.11.15 09:22:34)
hitabet

kimin nabzına nasıl şerbet verilir bilirim
  • cecilia  (21.11.15 22:48:33)
elimin değdiği yiyecek içecek tatlanıyor :)

çok güzel muffin yiyorum.

analiz gücüm iyidir, finansta iyiyim, finansal alanda olacakları tahmin etme yönüm iyi.

doğuştan rekabetçiyim.
  • [silinmiş]  (21.11.15 23:14:15)
çok güzel kek/kurabiye yaparım

  • peki madem  (21.11.15 23:14:52)