[]

Tefal actifry express ile dondurulmuş patates

Kizartacagiz.. İlk defa kullanacağız da, kullanma kilavuzunda dondurulmus patates için hiç yağ koymaya gerek olmadığı yazıyor. Normal patates olsa konulurmuş. Deneyenler var mi böyle hiç yağsız yav, garip geldi bana.. Dondurulmuş olan gıdalar için genelde hep yağ koymadan pişir yazılmış..
 
Dondurulmuş patatis zaten yağlı oluyor


  • vincenzo  (17.11.15 17:38:39) 
çünkü dondurulmuş patatesin içinde yağ var. dondurulmadan önce bir süre pişiriliyorlar. paketin üzerinde yazıyor olması lazım.


  • aperture science  (17.11.15 17:39:47) 
Hee o iğrenç vıcıklıkları o yüzden demek :) teşekkür ederim.


  • vercingetorix  (17.11.15 17:40:03) 
Nasıl? Kullanışlı mi bu actifry denen meret?
O kadar para vermeye değer mi?

  • mizikaci cocuk  (17.11.15 17:53:59) 
ben yağ koyarak yapıyorum. 19 dk pişirince çok da güzel oluyor


  • sta  (17.11.15 18:13:20) 
Mizikaci cocuk: valla hediye geldi bize de, epey şey yapilabiliyormus, tarif kitabi falan da çıktı içinden. N11.com'da indirimle, kuponla falan 400 liraya almıştı baska bir arkadasim en son modelini. Tefal'in kendi magazalarinda, mediamarkt'ta falan 500'den aşağı değil en son cikan bu model. Ama değer sanırım ya, simdiden bir şey demeyeyim de :)


  • vercingetorix  (17.11.15 18:16:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.