[]

kaç mb gerekli

operatörümden bezdiğim için turkcelle gecmeye karar verdim. Gün boyu en az bi iki saat spotify, baya yoğun twitter ve facebook kullanıyorum, whatsapp zaten temel mesajlaşma aracım. En az kaç mb internet lazım bana 4 yeterli midir, bitti bitecek tarife korkusu olmadan kullanmam için?
 
2 az. 4luk cok pahali. Bence 2 gb sinirsiz paket al 30 tlye 25 liraya da 2 gb 1000 sms 500 dk paketi al. Kafan raad eder.


  • floydian  (17.11.15 16:00:14) 
2 gb sınırsız nasıl oluyo 2 den sonra yavaşlıyo mu?


  • selamun aleykum kitty  (17.11.15 16:08:31) 
Evet yavasliyor ama cok yavasliyor. 7.3 mbpsdan 92 kbpsa dusuyor. Anca vatsap kullanilabilir hale geliyor yani. Sana tavsiyem spotify listelerini indir ben oyle yapiyorum yoksa spotify cok yiyor.


  • floydian  (17.11.15 16:12:10) 
turkcell'e geçip turkcell müzik kullanabilirsin bence yerli müzik arşivi güzel turkcellin. emin değilim ama turkcell müzik kotadan gitmiyor olabilir, araştırılsın.


  • pheno  (17.11.15 16:18:02 ~ 16:18:30) 
:/ sanırım bana 4 gb gerekecek o zaman ya. eski hattım aveanın 2 gb sınırsızıydı, baya yavaşlamakla birlikte yine de spotifyı sorunsuz kullanabiliyordum.

@pheno yerli neredeyse dinlemiyorum.
  • selamun aleykum kitty  (17.11.15 16:26:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.