iOS aplikasyonlar Hakkında

Selam Kattegatlılar!

iOS'te yer alan aplikasyonlar hakkında bilgi alabileceğim bir site mevcut mudur?Atıyorum yapan firma nerelidir, ne kadar ciro yapar, hangi pazarlara açılmıştır vs. gibi.

İnternetten ne şekilde arama yapacağımı tam çıkaramadım o yüzden sorayım dedim.

Saygılar

sitede app isminin altında yapanın ismi var. en fazla şirket vesair adı ve diğer applerini görebilirsin

itunes.apple.com

mesela şurda "Instagram, Inc." kısmı yayınlayan hakkında tek bilgi.
  • yuto  (17.11.15 10:29:39 ~ 10:30:18)
bu konular ile alakali aklima gelen startuplar hakkinda bilgi veren siteler var. buralardan muhtemelen bilgi alabilirsin. www.crunchbase.com sanki bu ise yariyor.

  • oshamahue  (17.11.15 10:32:46)