firefox eklenti problemi

firefox "güncellim mi abi" diye sorduğunda evet dedim ve 2.0.0.5 sürümüne yükselttim.

bütün eklentiler devre dışı kaldı, etkin hale getireyim dedim olmadı, bende hepsini kaldırdım. firefoxu tekrar başlattım ama hiç birisi silinmemiş aynen eklentiler listesinde duruyor ve "firefox baştan başlatıldığında kurulacak" yazıyor. firefoxu, windowsu her şey ibaştan başlattım bana mısın demiyor.

firefoxu sildim. registry artıklarını sildim, program files altındaki artıklarını sildim. temiz temiz baştan kurdum ama gene eklentiler listesi dolu ve hiçbiri aktif değil.

sorum şu ki, problem ne, nasıl düzelteceğim ? sadece eklentiler listesinden silsem de yeter, eklenti dosyaları nerede tutuluyor ? (program files/mozilla firefox demeyin, klasörü komple uçurdum bana mısın demiyor)

mozilla bilmem ama C:\Documents and Settings\user\Application Data altinda olabilir diyorum, gerci siz bakmissinizdir ama.

  • notorious  (24.07.07 00:35:27)
ahanda burda tutulur normalde
C:\Documents and Settings\USERNAME\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\RANDOM.default\extensions

  • ozdek  (24.07.07 08:29:35)