Sayılarda kesme işareti

Elimde bir rapor var PDF dosyası şeklinde ve raporda da bir tablo var ekteki gibi. Enerji değerleri olan bu sayıların bir kısmı (sarıyla boyadıklarım) 16'635 şeklinde kesme işaretiyle ayrılarak yazılmış. İlk defa karşılaştığım bir şey ve aramama rağmen herhangi bir bilgi de bulamadım.

Bilen, yardımcı olabilecek olan var mı? Nedir bu?

Teşekkürler.

açı gibi duruyor

  • sanguine mcqaer  (16.11.15 14:49:06)
bence sadece okuma kolaylığı için basamakları ayırmış, nokta-virgül karışımı olmasın diye de tepeden koymuş. biz ondalıklara virgül koyuyoruz gavurlar nokta koyuyor ya hani. sonuçta dümdüz sayı bunlar, birimi gigawatt saat.

  • kül  (16.11.15 14:51:54)
@sanguine mcqaer

Enerji değeri oldukları için açı ihtimal dışı.
  • Thredith  (16.11.15 14:59:59)
bazı durumlarda hucreye yazdıgım rakamlar otomatik olarak baska rakamlara donusuyor sayı, genel, yuzde kısmının dısında, bende yazmak ıstedıgım rakamdan once hucrenın basına kesme isareti koyup rakamımı hucreye yazdıgımda otomatik değişimi engellemiş oluyordum ama sizin hucrelerde kesme isareti bin ayıracı olarak kullanılmış anladıgım kadarıyla.

@cakabo görürse doğrusunu yazar, ya da istiyorsan direkt mesaj atıp da sorabilirsin.
  • Bysb  (16.11.15 15:32:50)