[]

fitbit almak saçma mı

fitbit almak istiyorum ve alırsam almanyadan alacağım fakat böyle bir alete 300 tl fln vermek çok mantıklı gelmiyor. aynı işi yapan uygulamalar ve daha uygun fiyatlı benzer ürünler de mevcut çünkü. kullanıp memnun olmayan var mı? değiyor mu verilen paraya? teşekkürler.
 
www.wired.com

eger senin icin önemliyse bu, telefon appleri vs hicbir sekilde yeterli degil, ya ritm icin gögüs bandi alacaksin telefonla eslestireceksin, ya da sensörlü kol saati tarzi bir sey alacaksin.

ha ama benim icin önemli mi bunu bilmek, ne kadar yaktim, ne yaptim vs dersen, o senin bilecegin sey. ben de istiyorum aslinda ama kullanmayacagimi ve hayatima özellikle katki yapmayacagini biliyorum.
  • aynadakiyabanci  (16.11.15 12:42:37) 
ben de charge hr var. aldım, bir süre kullandım. sonra üşendim takmaya, sync etmeye falan.


  • passion rules the game  (16.11.15 12:49:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.