[]

kulaklık tavsiyesi-hediye

Merhaba,
200-300 liralık bir bütce ile ses kalitesi yüksek bir kulaklık almak istiyorum hediye olarak. kulakları tamamen içine alacak bir şey istiyorum çünkü öbür türlü kulaklar açıyor. bu headset olarak geçen kulaklıklar kafada çok garip duruyor bence, o yüzden dış görünümüne önem veren bir erkeğe uygun bir kulaklık arıyorum aslında. verebileceğiniz tavsiye var mı? kulaklıklar konusunda pek bilgim yok. iyi kulaklık markalarını araştırdım fakat kullanıcı yorumları daha önemli bu aşamada. farkeder mi bilmiyorum ama bu kulaklık iphone,macbook ve ipod da kullanılacak. eğer kulak içi kulaklık tavsiyeniz olursa o da işimi görür. şimdiden teşekkürler. 
nokta atışı yapıyorum: akg q460

www.sanalpazar.com

kulak içi olaraksa önerim: akg k375

www.mydukkan.com
  • halitkin  (16.11.15 12:35:55) 
ben de suraya bir yere audio technicaya bakilsin diyorum kullanim amacina göre. monitör ve genel olarak ath mxe bakilsin diyorum.

görünüm olarak ben beyerdynamici de seviyorum.
  • aynadakiyabanci  (16.11.15 12:45:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.