new york mu, paris mi, londra mı?

hangisi ve neden?

new york'a gitmedim o yüzden londra diyorum.

paris'e de gitmediğim için new york'a gitseydim de paris değil de londra diyeceğimi düşünüyorum. eğer sadece parise gitmemiş olsaydım yine paris demezdim. ama hem paris'e gitmediğim hem de londraya gittiğim için new york asla diyemem.
  • cokponcik  (16.11.15 09:07:21 ~ 09:32:27)
Londra'ya gitmedim o yüzden Paris demiyorum.
Londra demek istiyorum. Gezip görülecek daha çok yer olduğunu düşünüyorum.

  • teknikekip  (16.11.15 09:09:15)
yaşamak içinse londra, gezmek içinse new york..

  • redeath  (16.11.15 09:18:03)
new york'a gittim, o yüzden new york diyorum. paris bu aralar karışık zaten. gerçi ne zaman gidileceğine de bağlı bu söylediğim. londra'ya karşı şimdilik gidene kadar nötrüm.

  • loveinaflipbook  (16.11.15 09:18:51)
Hiçbirine gitmeeim ama aöıkarq paris

  • cenkertem.afc  (16.11.15 09:21:26)
new York ile londra karsilastirilir da Paris ne alaka. arada 20 boy fark var diğer ikisiyle.

  • no christ requires  (16.11.15 09:21:34)
üçüne de gittim, paris. çünkü paris dünyada en çok sevdiğim şehir. onun yerinde başka bir avrupa şehri olsa new york derdim, ki mesleğim açısından imkanları hep cezbetmiştir. londra da güzel ama bu iki şehrin yanında sönük kalıyor biraz benim için.

birkaç seneliğine yaşayacak olsam new york, hayatım boyunca olsa paris derdim.
  • gizemlikovboydankacankertenkele  (16.11.15 09:30:54)
çalışmak için new york
gezmek için paris
çok zenginsen yaşamak için londra
  • etna  (16.11.15 09:48:14)
Ben de hepsine gittim. Yerlesmeli yasam icin londra diyorum.

  • modlar bu benim feykim silebilirsiniz  (16.11.15 09:50:13)
Hepsinde bulundum. Londra ve new york arasinda kalip son karar olarak londra derdim.

Paris iiyi guzel ama overrated.
  • kuehles blondes  (16.11.15 11:35:37)
redeath +1

  • 386 dx  (16.11.15 11:51:23)
londra'ya gittim diğerlerine gitmedim. alaska diyorum :) ciddiyim ya büyük şehirler bana göre değil

  • burya  (16.11.15 11:58:50)
hepsine gittim kesinlikle new york diyorum otesi yok.

  • oscar  (16.11.15 12:13:06)
Paris cunku hem diger ikisine gore daha ucuz hem de cok guzel bir sehir. Tabi ne yapmak istediginle alakali da cevaplanabilir.

  • diable00  (20.10.16 17:10:44)
@diable, bunca zaman sonra bu duyuruyu nereden buldun

  • pinkpeony  (20.10.16 21:08:54)
amaç ne?
ona göre cevap verelim

  • basond  (20.10.16 21:10:57)
yaşamak ve gezi olarak birlikte @basond

  • pinkpeony  (20.10.16 21:15:07)
hiçbirine gitmedim ama imkanım olsa londra'yı tercih ederdim. new york'u görmeye dair en ufak bir isteğim yok, hiçbir zaman da olmadı. chicago'ya gitmeyi çok isterdim mesela ama ny zerre ilgimi çekmiyor. fransa'nın da sadece provence dedikleri kısmını ilgi çekici buluyorum. benim gözümde nice > paris. londra iyi bence. hiçbi şey yapmazsam yumurtalı sosisli sandviç yiyip i'll bash yer fookin head deyip premier lig maçı falan izlerim, dalarım pub'a let's go fuckin mental deyu zıp zıp zıplarım. evropa > amariga,

  • der meister  (20.10.16 21:15:26)
hiçbirine gitmedim. new york ya da paris. new york pahalı da olsa amerika'da alım gücü yüksek. ingilizleri sevmiyorum.

  • format c  (20.10.16 21:15:29)