yemek masasına dönüşebilen salon/oturma odası masası

salonumun küçük olması sebebiyle yemek masası koyacak yer yoktu ve yıllardır dikdörtgen bir masayı hem yemek hem de k.yemiş-dergi-ıvır zıvır koymak için kullanıyordum. Yemek masası gibi yüksek olmadığından yemek olayı elbette çok rahat olmuyor sıkıntı daha çok misafirim olduğunda. Ne zamandır bu tür malzemeleri satan yerleri gezmemekle beraber belki normalde klasik masa ama yemek masası anlamında da bir yükseltme-genişletme gibi zamazingolara sahip bir şeylere denk gelmişinizdir bir yerlerde diye sorayım dedim, link varsa daha da güzel olur.

Hem orta sehpa hem de yemek masası olabilen şeyler var, internette de bulabilirsin

  • mezzosprite  (15.11.15 20:12:42)
mezzosprite işte ben de ondan diyorum, özel bir adı var mıdır, ne diye aratacağım, nereye bakacağım?

  • candanag  (15.11.15 20:17:23)
Orta sehpa yemek masası yazınca çıkıyor :)

  • mezzosprite  (15.11.15 20:20:08)