Counter-Strike Global Offensive macbook icin var mi

store.steampowered.com

bu linkteki 24 liralik olan seyi alsam macbookta oynayabilir miyim online?

oynarsın, macbook kaldırırsa. kaldırır herhalde.

  • passion rules the game  (15.11.15 17:38:44)
Minimum:
OS: MacOS X 10.6.6 or higher
Processor: Intel Core Duo Processor (2GHz or better)
Memory: 2 GB RAM
Graphics: ATI Radeon HD 2400 or better / NVidia 8600M or better
Hard Drive: 8 GB available space

Yukarıdaki özellikleri karşılayan ya da daha iyi bir sistemin varsa oynayabilirsin.
  • EkimBebesi  (15.11.15 17:38:44)
evet çalışır ama ne derece çalışır bu önemli. hangi model mac? bir de çok başarılı değilmiş macte.

  • glamdr1ng  (15.11.15 17:40:44)
macpro 2011 early 8gb ram. 2.7 i7 - hd3000

kaldirir mi ?
  • seljax  (15.11.15 17:45:07)
kardeş kolayı var. satın al oyunu indir kur ayarlarını yap, baktın oynanmıyor iade et?

  • patr  (15.11.15 17:51:50)
oynanıyor ama modele göre performans değişir. ben airde çok düşük ayarlarda oynuyorum, sıkıntı yaşamıyorum ama ayarları yükseltirsem oynanmıyor. prosu olan arkadaş yüksek ayarlarda da rahat oynayabiliyor.

  • nohut kokusu sacan duduklu tencere  (15.11.15 18:14:15)
mouse cok garip mac'te. sistem geneli acik olan acceleration var. Smoothmouse falan kurup accelerationu kapaman lazim.

50-60 fps arasi en dandirik air'da oynaniyor guc bela. Fakat dinamik golge de yok. O yuzden cok performansli degil oyun macte.
  • eksi sozlukte eksiyen adam  (15.11.15 19:43:04)
kurdum gayet guzel oynaniyor fakat magic mouse ile oynanmiyor. parmagin en ufak kaymasinda silah degisiyorum tam headshot alacakken elime birden bicak geciyor deli oldum amk

  • seljax  (16.11.15 08:09:42)