insanlara ne yalan atayim?

Iki ayri baslik icin ozur dilerim. Basima yedigim darbeden ne yaptigimi biliyor muyum ben?

Neyse.. yarin ise gidicem. Dayak yedim. Topalliyorum. Tek gozum mor. Yer yer elmacik kemigimde yer yer yaralar var. O kisim sis duruyor.

www.kadinlaricin.net

Ne yalan atayim? Bisikletten dustum? Trafik kazasi?

Bir kadini taciz eden bir grubun arasina daldim de.

  • floydian  (15.11.15 08:24:56)
judoya başladım de.

  • kargn  (15.11.15 09:51:21)
15 kişiye saldırdım..

  • confessions of an adman  (15.11.15 10:05:33)
niye yalan atıyon dayak yedim de işte. olayın nasıl geliştiğini bilmiyoırum ama kadının birini kurtarmaya çalıştım dövdüler falan dersin.

  • peace.on  (15.11.15 10:15:00)
Bence de kavga ettigini söyle. Hem havan olur. Adamı hastanelik ettim benim de gözüm şişti dersin. Olayi kadın meselesine bagladigin zaman da hero olursun of süper imrendim sana.

  • dafuq  (15.11.15 10:27:32)
aklıma çöpçüler kralındaki dayak yiyen şener şen'in "üşüttüm" dediği sahne geldi. öhm. ben dayak yediğim zaman alçıya alınmıştı ayağım, kafamda da dikişler vardı. merdivenden yuvarlandım demiştim. kadın olunca hemen inanmışlardı^^ eğer söylemeye çekiniyorsan düştüm vs deme. kavganın ortasında kaldım de efendime söyleyeyim kadını taciz ediyorlardı onu kurtardım de, klişe değil en azından.

  • ruhen hastayim ben  (15.11.15 10:32:23)
dayak yemenin nesi kötü anlayamadım, onursuzca bir hareket mi ya da öyle bir şey yaparken mi başına geldi. olayı anlat sonra dayağı yedim de. istersen kendini biraz kahramanlaştır erkekliğin şanındandır. zaten laf yapan, arkadan yemiş dayağı bir güzel der.

  • omer haybo  (15.11.15 12:25:30)
'siz bi de karşı tarafı görün' de, dalgaya vur. ne olacak yav.

  • icim urperiyor  (15.11.15 15:08:05)