bisiklet sürerken kot pantolon

nasıl olur? görseniz bu mal napıyor falan der misiniz?

Derim. Kesin derim.

  • i ve been mistreated  (14.11.15 21:02:56)
Eğer kaskını dizliğini falan yakıp "bisikletçi" gibi davranıyorsa bakarım bi tuhaf gelir ama mal demem banane yani sonuçta.

  • powerpufgirl  (14.11.15 21:04:32)
geçen caddebostan sahilde kotla süren birini gördük, bisiklet lobisi olarak gidip hemen müdahale ederek altından aldık bisikletini. adamı da linç ettik..

(bkz: elalem ne der)
  • nrmnm  (14.11.15 21:05:19)
Neyle surmek gerekiyor? Özel kıyafeti mi var asfdg

Demem.
  • mandalina kokusu  (14.11.15 21:06:40)
demem ama çok uzun süreler boyunca sürme. rahatsız edebilir

  • burya  (14.11.15 21:07:37)
Yazları şortla, havalar serinleyince de kotla, kanvas pantolonla, eşofmanla sürüyorum.

Giydiğin pantolonun paçaları zincirin olduğu çarklara takılmıyorsa sorun yok.

Kaskımı takıyorum, dizliğimi takıyorum.

Gerekli önlemleri alıyorum.

Beni görüp napıyor bu mal derse biri ona defolup gitmesini söylerim.

Filmin girişinde de Meg ablamızın işe bisikletle gittiğini unutmayalım. www.youtube.com
  • kalemdefter  (14.11.15 21:09:12 ~ 21:20:09)
niye diyelim en fazla adamın bacakları tahriş olur. hem banane

  • yamuklu sucurta  (14.11.15 21:12:36)
şimdi siz ortadoğu çomarları bilmez ama biz gibi avrupa medeniyetinin ortasında yaşayan batı görmüş adamlar şehirde ulaşım olarak bisiklet kullanıyoruz tamam mı. işte o bisikletimizi kotla da kullanıyoruz. ne ile kullanacaktık oglum şehir bisikletini? taytla mı?

şaka bir yana, kullanılır tabi. yol bisikleti zor ve komik olur tabi de, şehir bisikleti için neresi anormal abi anlamadım.
  • no christ requires  (14.11.15 21:14:46)
ya mal mısınız harbiden.

tüm hollanda halkı mal evet. hatta önde gidenleri. tarz, moda ise bizde...
  • megafon  (14.11.15 21:37:46)
Niye diyem yav, günlük hayatta neyle sürülecek?

  • kendi kendine yasayan yavrucak  (14.11.15 22:14:08)
ulaşım amaçlı kullanıyorsam zaten mecbur pantolon ile sürüyorum. her yere tayt veya eşofmanla gidemiyorum. o yüzden mallık değil.

ama eğer haftasonları keyif amaçlı kullanıyorsam pantolon giymiyorum tabii, rahatsız ediyor.
  • bir fincan kahve ile film izlemek  (14.11.15 22:19:34)
Simdi dusundum de bisiklet surenler ne giyiyor diye hic bakmiyormusum. O yuzdrn fark etmem bile.

  • neferkitty  (14.11.15 22:24:28)
ısıyı atamazsın, kolay yorulursun, az terlersen cilde yapışır, daha da yorulursun, çocuğun olmaz.
ama bunlar hep seni ilgilendiren şeyler.
kaynak: mitpress.mit.edu
  • kargn  (14.11.15 22:27:18 ~ 22:27:57)
Demem. Paca için insanların berberde boynuna takılan şeyler gibi şeyler var. Onlardan alırsan zincir rahatsız etmez.

  • bu nick tam yirmi alti karakter  (14.11.15 23:02:42 ~ 23:04:29)