[]

Forex Oynayanlar

ne zamandır oynuyorsunuz? kaybınız kazancınız nedir? en çok hangi işlemleri yapıyorsunuz?

ben ara vererek de olsa 6 aydır yoğun bir şekilde oynuyorum. parite dolar euro klasik işlemler. düşük hacimli oynadığım için ne kazandırıyor ne de kaybettiriyor. bu aralar brent oil'e taktım. çünkü çok düşük seviyelerde ve tekrar yükselecek gibi. dün piyasa kapanmadan 44.5'tan .02 lot buy yaptım. fransa olayları da etki eder mi bilmem ama bakalım ne olacak?


 
Paritede hedefim 102/103 sonra sağlam yukarı ralli olacak, brentte ise çok long vardı onları temizliyorlar.


  • defterdekinokta  (14.11.15 13:43:13 ~ 13:44:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.