Bunu neye benzetiyorum?

Herkese Merhaba,

youtu.be
Tam da bu saniyede başlayan melodi bana türkçe bir şarkıyı andırıyor. acaba bunu bir yerlerden çıkartabilecek var mıdır?

bana da çok tanıdık geldi 90lar erkek bir şarkıcı sanki. ama bilemedim.

  • biyik  (14.11.15 01:05:56)
  • godoşu beklerken  (14.11.15 01:12:26)
cem karaca ile bağdaştıramadım bu melodiyi. daha çok 90'lar 2000'lerin başı gibi bir zamanda meşhur olan bir şarkı gibi çağrışım yapıyor. hatta bir çok kez de dizilerde kullanıldı gibi geliyor bu şarkı.

  • Nuwanda  (14.11.15 01:38:43)
youtu.be

bunlardan biri olabilir bana cahit berkay'i cagristirdi. bi de uzaktan uzaktan zeynep casalini - duvar sarkisina benziyor sanki.
  • in vino veritas  (14.11.15 09:37:06)
ya daha çok böyle gençlik dizilerinde çalınan parçaları andırıyor da çıkartamadım hala :/

  • Nuwanda  (17.11.15 03:19:32)
kolay gelsin valla bir iki ay önce ben de böyle bir şeye taktım, hala çıkartabilmiş değilim ama takıntı azaldı :)

  • godoşu beklerken  (17.11.15 10:00:44)
şu mu acaba?
(git:www.youtube.com )

  • biyik  (20.11.15 00:02:53)
bana bunu hatırlattı direkt türkçe değil ama:

www.youtube.com
  • ya ben lan neyse  (20.11.15 00:06:27)
@biyikli gerçekten çok benziyor ama değil. benim verdiğim linkteki parçada çalan enstrüman ile aradığım şarkıdaki enstrüman aynı gibi.
@ya ben lan neyse attığınız şarkıyı ilk defa dinledim. çalma listeme de ekledim teşekkürler :)

  • Nuwanda  (21.11.15 04:40:40)