[]

Kolay giyilip çıkarılabilecek ayakkabı

İş yerinde giyebileceğim tarz bir ayakkabı olması gerek. Bunun sürekli bağcığını çöz bağla v.s. çok sıkıcı. İçine atınca da ayaktan çıkacak gibi oluyor.
Direk çıkarıp giyebileceğim, giyince de tam olacak bir ayakkabı gerek. 
bağcığı 1 kere bağlayıp aylarca kullanan tek ben miyim :/ kereta ile biraz zorlayarak giyiyorum. ayakkabı daha çabuk eskiyor ama üşengeçlik de zor.


  • glamdr1ng  (13.11.15 15:26:16) 
@glamdr1ng aga spor ayakkabıları ben de o şekilde giyiyorum ancak bu ayakkabı giyilmiyor. Yer kaplamasa yanımda çekecek taşıyacağım.


  • six packsiz  (13.11.15 15:30:25) 
scooter dene istersen. Hafif ve kaliteli yapıyor.


  • hebanon  (13.11.15 16:12:23 ~ 16:13:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.