[]

Hayvan Çiftliği'ne tiyatro bileti olan??

Bir arkadaşımın ödevi için bu oyunu görmesi gerekiyor, Akün'de 18-19-20-21-22'sinde görünüyor ama hiçbirine bilet kalmamış malesef. Biletini vermek/satmak isteyenlere açık. Şimdiden cok teşekkürler.
 
oyun gunu kapiya gidip, kapilar kapanmadan durumunu izah ederse girebilir iceriye. kenarda bekletip herkes girdikten sonra aliyorlar iceriye. (hele ki boyle bir durum varken)


  • brkylmz  (13.11.15 13:06:12) 
Biletler internet satışı başladıktan 2 dakika sonra tükendi. Benim de önerim oyundan 24 saat önce ve oyun günü arada bir Biletiva'yı kontrol edin. Biletlerini açığa alanlar oluyor.


  • trkm  (13.11.15 17:41:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.