[]

fotoğraf paylaşım sitesinden beklentileriniz

500px, 1x benzeri bir site düşünün. içerik, kullanım vs. gibi konularda beklentileriniz ne olur?
 
imgur gibi olsun yeter.


  • no christ requires  (12.11.15 19:38:44) 
Eleştiri


  • Frederick Co  (12.11.15 19:39:40) 
önceki duyurularınıza baktım da, sanırım böyle bi site açmak istiyorsunuz. ben amatör bi fotoğrafçı olarak şunu söylemeliyim, eğer yeni gelenlere pek ilgi olmuyorsa, sadece kemik kitle sevilip sayılıyorsa, bence o site tutmaz.

çok içimde kalmıştı. onlar beni kaybettiler tamam mı :(
  • if you leave  (12.11.15 19:43:15) 
uzun ömürlülük. bir kaç yıl sonra fotoğraflarım için "dostum caps kurbağa olmuş" denmesini istemem.


  • seni sevenleri bir kere uzdun  (12.11.15 20:54:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.