[]

Rusya Tren Bileti

Arkadaşlar, nisan ayında moskova'dan sankt petersburg'a tren yolculuğu planlıyoruz ancak hangi web sitesinden bakalım, nasıl alalım bilemedik. Gece yolculuğu yapalım istediğimiz içinde hangi seçeneğin konforlu, güvenli ve aynı zamanda makul olacağını kestiremedik. 3 kişiyiz. Evli çift artı arkadaş. Yorumlarınızı önerilerinizi bekliyorum.
Hangi siteden alalım? Neye dikkat edelim? 
pass.rzd.ru

Kendi sitesi en mantıklı olan olur sanırım. Gece yolculuğu için 7-8 saat sürenler daha mantıklı olur gibi. Gün ve rota girdikten sonra açılan sayfada üsst kısımda yataklı kompartmanlar hakkında bilgi var.
  • whoosie  (12.11.15 10:59:44 ~ 11:00:19) 
5-6 sene önce petersburg'dan moskova'ya trenle geçmiştik. internet sitesinden filan almadık, gidip gişeden almıştık ama derdimizi anlatmak bir hayli zor olmuştu. gişe memurları ingilizce bilmiyordu biz de rusça bilmiyorduk, bir kağıda tarihleri, şehir isimlerini vs yazmamıza rağmen ilgilenmediler. tesadüfen sıradaki biri ingilizce biliyordu da o yardımcı olmuştu. bu arada, 3.sınıfta yolculuk etmiştik, iki üç tane çakal gelip bizden ekstra yastık ve çarşaf parası almaya çalıştı. yanlarında da tren içindeki görevli bir memur vardı. aman diyim uzak durun.


  • solskjaer  (12.11.15 12:19:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.