3 kişi birleşip tek kişiyi tehdit etmek

teke tekte güçsüz 3 kişi... bir oluyor ve güçlü olanı tehdit ediyorlar ne dersiniz bu duruma? erkeklik dedikleri bu mu?

Hem de erkekliğin kralı bu. Tek başına gücün yetmiyorsa birleşeceksin. Mamut avcılığı da böyle yapılıyordu, teknoloji şirketi de böyle kuruluyor.

  • harzem  (11.11.15 23:29:26)
3 kişi birleşip 1 kişiyi tehdit ediyolarsa o 1 kişinin yapacağı en öncelikli şey bir adet balta edinmektir.

balta candır, balta adalettir.

1 balta savaşta 3 kişi gücündedir.

bence herkesin baltası olmalı.
  • Kykeon  (11.11.15 23:40:39)
Böyle bokluk mu var bilader o Zaman herkes 3-4 kişilik çeteler kursun sabah akşam vuruşalım en mantıklısı tek yakalayıp gebertmek sanırım veya mafyaya vermek

  • drag  (12.11.15 00:01:33)
savunma dersen evet. güçsüz birinin ezilmesine karşı onun yanında olmak iyi. ama 3 kişi birleşip 1 güçlüyü tehdit etmek değil.

  • icim urperiyor  (12.11.15 00:02:13)
Güçlü olan aynı zamanda -haksız- ise 5-6 kişiyle de tehdit edilir, korkutulur. Önemli olan haksızlığın önünü almak.

  • 1adam  (12.11.15 07:28:21 ~ 07:30:57)
Değil ama Türkiye'de işler öyle.

  • arnold schwarzeneger  (12.11.15 08:05:43)
tenhada tek tek yakala onları, bir daha birleşemezler.

  • ravenudon  (12.11.15 08:08:47)
teke tekte güçsüz 3 kişi aslında güçlü bir kişinin karşısında potansiyel iki kişidir ilk gelen kalkamayacağı için. e güçlü birisi de güçsüz iki kişiyi dövemiyorsa pekte güçlü değildir. yani bir hayli eşitsizlik var.

  • insomni4c  (12.11.15 08:19:03)