hayvan gibi monopoli oynamak istemek ama arkadaş bulamamak

en son ortaokul zamanlarında yani 11 yıl önce oynamışım, vay be...

uzun zamandır içimde bastıramadığım bir oynama isteği var ama mevcut arkadaşlarım birbirini tanımadığı için ortam kurma durumum yok. zaten monopolisi olan bir arkadaşım da yok. o kadar hevesliyim ki bazen monopoli yazıp görsellere bakarak hüzünlendiğim bile oliye :/ dolapdere, nişantaşı, kodes, hey yavrum hey.

istanbul'da monopoli cafe, dernek veya hazır bir ortam yoktur dimi okeye dördüncü girer gibi ortama girsek? ya da buradan birkaç kişi birleşip oynayalım desem birileri çıkar mı? monopoli zirvesi mi yapsak 5 kişilik? he?

nasıl yapsak, ne tavsiye edersiniz?

mobil uygulama falan demeyin gücenirim.

edit: sayıya ulaştık bile

- tolga asp
- fatihkkk
- zam şampiyonu domates
- tescillimarka
- gliderpilot
- fakyoras

olmak üzere 6 kişiyiz.

hobaaaa, haftasonu merkezi bi kafe veya haftaiçi akşamsa uçarak gelirim.
ama kuralcıyımdır, kural kitabı ne diyosa uygulanacak. mızıkçılık yapanı bıçaklayacagız.

yapalım cidden ya
  • fatihkkk  (11.11.15 20:43:43)
ya inanır mısın bugün aklıma geldi, keşke birileri olsa da oynasak dedim :( ankara'da olan varsa ben varım.

  • yahveyire  (11.11.15 20:49:43)
@yahveyire, gel gel 3 kişi olduk şimdiden, cumartesi gel pazar dönersin kalacak yer de ayarlarız.

@godoş, tabu da olur yanında, çok da güzel olur sende gel, dernek olarak şehir dışından geleceklerin ulaşım masraflarını karşılıyoruz.
  • tolga asp  (11.11.15 20:52:22 ~ 20:54:09)
bi monopoli bi de tabu.

eksi duyuru eski basit oyunlar kulübü olalım ya. ayda 1 cumartesi veya pazar bile oynasak şukeala olur.
  • fatihkkk  (11.11.15 20:52:31)
@fatih, yapalım, derneği de kuralım. altyapı çalışmalarına başlıyoruz hemen. birkaç kişi daha gelirse ilk fırsatta toplanıyoruz.

  • tolga asp  (11.11.15 20:55:51)
monopolu dünya şehirleri kutum ile katılabilirim. hemide kutuyu monopoly türkiye şampiyonasına katıldığımda almıştım. öyle iddaalıyım.

  • zam sampiyonu domates  (11.11.15 20:57:29)
pek oynamışlığım yok ama içimde uktedir. yazayım dursun etkinlik yaparsanız haber verin.

  • tescillimarka  (11.11.15 21:01:15)
ooo zam şampiyonu da geliyorsa tamam sırtımız yere gelmez.

şuan ben, fatih ve zam şampiyonu olmak üzere 3 kişiyiz. 1-2 kişi daha çıkarsa oldu bu iş.

edit: tescilli marka 4
  • tolga asp  (11.11.15 21:02:34 ~ 21:03:21)
Eee süpermiş

  • powerpufgirl  (11.11.15 21:02:59)
benide yazın

  • gliderpilot  (11.11.15 21:13:57)
king grubu da kursanıza :)

  • sta  (11.11.15 21:25:24 ~ 21:25:36)
bu gruptakiler batak da oynuyorsa çok sabahlanır

  • tescillimarka  (11.11.15 21:26:18)
batak değil de king iyi olur ya.
asdsdasdgshjklasd

boku yicez galiba böyle giderse
  • fatihkkk  (11.11.15 21:42:54)
ahaha resmen dışlanmışım :D ankarada olup oynamak isteyen hiç mi yokmuş ya...

  • yahveyire  (11.11.15 22:30:21)
ben her türlü varım, itinayla bankalık da yaparım

  • Big bada bum bum  (11.11.15 22:52:58)
en kısa vadede çare paramanya.

kesinlikle tavsiye ederim. yüz yüze oynayana kadar sanaldan tatmin edersiniz bu duygunuzu.
  • buffy de vampir sayılır  (11.11.15 22:58:58)
@yahveyire, ben her hafta ankaraya gidiyorum, cumartesi - salı arası... yarım say beni :)

  • buffy de vampir sayılır  (11.11.15 23:00:53)
bize de canlı yayın açarsanız izleriz.

  • ismayil  (12.11.15 01:51:39)