[]

Kulağımı deldireceğim ama

sol kulağımı hazırlıkta deldirmiştim.şimdi son sınıfım.

ve uzun zamandır da sağ kulağımı da deldirmeyi düşünüyordum.bu sıralar bunu yapacak gibiyim ama kendimi sorgulamaya tereddüte düşmeye başladım bu konuda.

zor bir dönemden geçiyorum.acaba rahatlamak ve ya kendimde bir iz bırakmak(koluna jilet atanlar) için mi bunu yapıyorum?

eğer öyleyse bu hiç istemediğim bir durum.çünkü kulağıma her baktığımda bunu şöyle zor zamanlarımda yaptırmıştım deyip bu günleri hatırlamak istemiyorum.

ve bu nereye kadar gidecek?toplamda 3 e kadar düşüyorum.2 solda 1 sağda.peki ya sonra?

sonra dövme.dayanamıyorum...toplum baskısından mı yoksa bi kimlik edinme çabasından mı sürekli böyle şeyler yapıyorum bilmiyorum.

kulağımı deldirmem bir kaçış kurtuluş yolu mu sizce?

 
Abicim sacmalama lutfen ne alakasi var. Liseden beri dovmem de var kulaklarim da delik hic oyle bir sey duymadim dusunmedim.


  • floydian  (11.11.15 20:31:10) 
abartmasan mı acaba....


  • ambrosia  (11.11.15 20:33:50) 
bak ben sana çözümü söyleyeyim; yolda tinerci tipli birine küfür et. seni bir güzel dövsün. bir şeyin kalmaz.


  • zam sampiyonu domates  (11.11.15 20:59:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.