[]

gözlüğün kırılması nasıl engellenir

her gece allaha emanet uyuyodum yatağı genişliğine güvenip gözlüğü çıkarıp yanıma koyyodum. bugün eve gelince çıkardım yatağın üstüne koymuşum uzandım yorganı çektim o ara düşmüş galiba birileri gelince kalktım gözlüğü aramak için ama üstüne basmışım. neyse adam kırılabilir falan dese de yaptı. ne önerirsiniz gözlüğü sağlama almak için.
 
O nası bi soru ya?
Gözlüğe basmıyoruz biz genelde kırılmaması için..
Veya gidip bir gözlük kabı alıp içine koyuyoruz..
  • quaker  (11.11.15 17:47:21) 
gözlük kullanımında 23. yılım. 23 yıldır gözlüğü bir masa, sehpa vb birşeyin üstüne koyarım. gözlüğün yanında devrilmeye müsait bir cisim olmamasına dikkat ederim.


  • montauq  (11.11.15 19:07:19) 
gözlük takmazsan kırılmaz


  • masa penisi  (11.11.15 19:08:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.