Acilinden KYK

Arkadaşlar merhaba. Bugün kredimi çekmeye gittim fakat yatmamıştı. Ziraat bankasına gittim bizle ilgili değil dediler. Harçlık avansla karttan bir şey çektireyim dedim o da olmadı. Noldu şimdi benim kredi iptal mi oldu? Bir akıl veren olsa ne de güzel olur. Eğer iptal olduysa sıçtım. Bir yardım edin be..

lisans mısınız? öğrenciliğiniz bitmedi herhalde?

  • pamuk helvalar cebe  (11.11.15 15:24:52)
Evet lisansım.

  • odinin sakali  (11.11.15 15:28:26)
Ayrıca şöyle bir problem var. Kyk kredi sorgulamada kredi bitiş tarihim 2018 gözüküp,geri ödeme tarihim 2017 gözüküyor.

  • odinin sakali  (11.11.15 15:29:45)
tarihleri anlayamadım garipmiş, ama bankanın da işi değil müsait olduğunuzda kyk müdürlükleri oluyor oraya gidip sorarsanız daha doğru olur.

  • pamuk helvalar cebe  (11.11.15 15:43:51)
Bir okul degistirme olayim oldu. Ve sitede hala eski okul gozukuyoruk butun gerekli belgeleri yollamama ragmen. Sictim....

  • odinin sakali  (11.11.15 15:55:15)