[]

İstanbuldan taşınan beyaz yakalılar

var mı bu insanlar ? yaşıyorlar mı ? ne yer ne içerler ? kime sorsam abi ne kariyeri yerleşicem izmir'e,antalya'ya diyor ama yapanı görmedim açıkçası.umut var mı bizler için ? kurtulur muyuz bu İstanbul bataklığından ?
 
Onlarca var benim bildigim, hepsi de yurt disina cikip kurtuldu Istanbul'dan.


  • crown  (10.11.15 21:25:34) 
@crown ben daha çok yurtiçi değişikliği kast etmiştim :)


  • silent  (10.11.15 21:29:07) 
@dear god make me a bird peki nasıl iş buluyorlar ? nakite ihtiyacın var sözünden hazırı yiyorlar anlamını mı çıkarmalıyım ?


  • silent  (10.11.15 21:30:15) 
tanıtığım IT ci bir çift amerikaya yerleştiler, kolayca da iş buldular. hayatlarından çok mem nunlar


  • gazozailacatmauzmani  (10.11.15 21:31:20) 
biz. izmite taşınıyoruz 1 ay sonra


  • sta  (10.11.15 23:16:06) 
Ankara'ya yerleştim, daha önce finan sektöründe iken şimdi bakanlıklarda çalışan bir mühendisim (memur değil )
maaş biraz az ama mesai saatleri, trafik yıllık izinler vb ile çok çok dhaa kaliteli haftaiçi yaşamım oldu. ancak haftasonları yapacak birşey pek yok, onu da arabayla diğer şehirlere falan giderek kullanıyorum.

  • joe dalton  (11.11.15 09:28:34) 
istanbulda yillardir calistigi mis gibi firmanin merkezindeyken kendi istegiyle once izmir bolgesine gecip sonra da istifayi basip isini kuran birini taniyorum. hayatindan gayet memnun.

ben de istanbuldan ayrilip yurtdisina kacan tayfadanim mesela.

istanbul, ara sira gidilmek icin iyidir, yasamak icin degil. hatta onumuzdeki onyillarin tum dunyada baskent ya da dev sehirlerden insanlarin kacisina sahne olacagini dusunuyorum.
  • kartonpiyer  (11.11.15 13:35:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.