[]

bu sevgililik olayı nasıl işliyor

tipinden hoşlanıp başıma iş almamak için konuşmadığım çok kişi var. sevgili olmak evcil hayvan beslemek gibi geliyor bana uzaktan bakıp hoş dediğim kişilerle kader bizi buluşturmadıkça iletişime geçmiyorum. benim gibi düşünen var mı karşı cinsten birine açılıp devamını getirmesem ne düşünür ve hoşlandığım biriyle samimiyet kurma girişiminden sonra beni neleri bekler cidden birine bağlı yaşamak durumunda kalır mı insan.
 
Kizlar da her gece ac gelse de bizi kendine baglasa diye bekliyordu. Hayir olmaz oyle.


  • floydian  (10.11.15 17:21:26) 
Ben de öyleyim ya. Maksimum birkaç yeşil ışık yakarım. Gelirse gelir gelmezse başkasını bulurum kafasındayım.


  • powerpufgirl  (10.11.15 21:52:58) 
kızsan; her zaman için umursamadığın için kaybettiğin erkeğin yerine koyabileceğin birilerini bulacaksın. o nedenle iletişime geçmemeni anlayabiliyorum. tonla var lan.

erkeksen; abi sevgili aranmaz, sevgili bir şekilde denk gelir sözüne inanma. git çaba göster. diğer türlü piyasadaki meriçler sana bişi bırakmaz haberin olsun.

ha belki de badaksın. ona bişi diyemem.
  • siradisi00  (10.11.15 22:19:53) 
hafıs o bende de var beğendiğim kızlar oluyor ama göz göze gelirsek "ne bakıyorsun lan bana" diyecek diye çekiniyorum sonuç 6 senedir sevgilim yok

saygılar..
  • joehigashi  (11.11.15 11:53:53 ~ 11:57:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.