Hazır Web Sitesi

Selam Kattegatlılar!

Ucuza hazır web sitesi almak istiyorum. Yok hali hazırda ziyaretçisi falan olandan değil. Hani hazır html falan satıyorlar ya onlardan. Ama ben onu editlemeyle uğraşmak istemiyorum. Admin paneli falan olsun herbişeyini değiştireyim panelden falan. Var mı öyle bir şey?

Sizlerin elinde varsa kolayca editlenebilecek tarzda onu da alabilirim.

Not : Wordpress pluginleri ayrı ücrete tabi tuttuğu için ona bulaşmıyorum.

Wordpress, pluginleri ucretli degil. cok yanlis ogrenmissiniz. :)

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (10.11.15 09:54:27)
O zaman SEO plug inleri ücretli olabilir, çok değil 2 ay önce falan öyleydi yeni mi değişti? Daha doğrusu bazı plug inler ücretliydi.

  • Nocturne  (10.11.15 09:56:55 ~ 09:57:17)
Ücretsiz Seo Pluginleri mevcut.

  • teknikekip  (10.11.15 10:01:30)
E her seyde oyle. Ucretlisi de var ucretsizi de. Ucuz html template de var pahalisi da var.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (10.11.15 10:02:01)
Wordpress Plug-in'i değil, template'leri ücretli demek istemişsin sanırım; ama onun da free olanları var.

  • polifonik osuruk  (10.11.15 10:12:48)
@polifonik : Yok theme değil plug-in demek istedim. Ben yine de tavsiyelerinize açığım, plug in emvzuna bakacağım bişeyleri değiştirmişler herhalde.

  • Nocturne  (10.11.15 10:46:20 ~ 10:57:23)
yahu bir şeyleri değiştirdikleri yok, senelerdir aynı. yanlış öğrenmişsin işte, neyin ısrarı bu?

  • no christ requires  (10.11.15 10:57:15)
6 senedir wordpress kullanıyorum. Ücretli plugin oran olarak yüzde birdir.

  • tescillimarka  (10.11.15 11:24:58)
wp'de ücretli ile ücretsiz plugin arasındaki fark epey az.
ücretli olarak o işi yapan eklentinin illa ki ücretsiz muadili oluyor.
ha illa kiücretli olsun diyorsan onlar için de torrentçi arkadaşlar güzel çalışıyor.
  • d e j i n  (10.11.15 11:43:24)
bahsettiğin siteler tasarımları çok güzel ve kolay kullanılabilir olsa da yıllık 200 (aylık 20 lira ödemeli vs oluyor). wp ile de uğraşamam ve öderim diyorsan şunlar var.

wix.com
virb.com
cargocollective.com
www.weebly.com
  • kaset  (10.11.15 11:50:29)
ne inatcisin abi...

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (10.11.15 12:02:18)
illa ücretli plugin istiyorsan buyur: codecanyon.net

temayı da themeforest.net 'tan alabilirsin. Bence pluginden çok tema demek istiyorsun. Artık zaten hepsinin wordpress'in içinde özel olarak kendi panelleri de var ve gönderi tipi, galerisi reklamı bilmemnesi her şey oradan kolayca yönetilebiliyor.
  • rodriguez2  (10.11.15 12:05:07)