askerlik hakkında

merhaba.
ben eylülde mezun olmuştum, tecil ettim 2 sene. şimdi size bir sorum olacak bilginiz varsa eğer.

şimdi zannedersem şubatta askere gidilebiliyor önümüzdeki ilk alım şubatta yani, ondan önce yok, şimdi ben kaçına kadar tecil bozarsam şubatta gidebiliyorum?

şubeden öğrenebilirim yarın ama acil olmasa sormazdım, vaziyetler karışık.

teşekkürler.

kasımda gitmek için ağustos 15te bozmuştum. senin de aralık 15 olsa gerek

edit: aralık yazmışım, kasım olacak. kasım 15e kadar
  • euphrat  (09.11.15 21:12:28 ~ 21:15:36)
Yaklaşık 3 ay önce bozdurman lazım kasımda gideceklerin 15 ağustosa kadardı başvuruları

  • Take it away honey  (09.11.15 21:13:06 ~ 21:13:22)
subatta gidebilmen icin bir hafta icinde basvurman lazim yanilmiyorsam.

  • bohr atom modeli  (09.11.15 21:14:34)
daha bugün aradım şubeyi. Şubat'ta kısa dönem için gitmek isteyenler, kasım'ın sonuna kadar gelmeli dedi. Genelde ay'ın 15'ine kadar olurdu ama, niyeyse ay sonuna kadar dendi. Teyit etmek için bir de başka şubeyi arıycam ama, sorduğum kişi eminim dedi.

  • tsubasa  (09.11.15 21:18:42)
bunu bende araştırıyordum şubeyi aradım kasım sonuna kadar dedi. şube:izmit

  • konskenkova  (09.11.15 21:39:27)