dude'un olayi ne?

Yani bunu neden yapiyor?

Not: Kotu niyetle sorulmus bir soru degildir. Duyuruda yeni sayilirim ve yalnizca merak ettim.

Takılıyor o ya. can sıkıntısı. Niyeti kötü değil belli ki.

Ben ki trollere epey düşmanımdır, buna kızamıyorum.
  • sevgikusunkanadinda  (09.11.15 00:37:07)
ben de merak ettim açıkçası

  • kucukharfler  (09.11.15 00:39:39)
o da öyle bir insan. buranın ergeni.

  • kuzey li  (09.11.15 00:40:26)
İmkb'da bulunan eksdyru adındaki hisselerin %51'ini elinde bulundurduğu için kimse dokunamıyor.

  • EkimBebesi  (09.11.15 00:41:12)
işsizin teki. can sıkıntısından buraya sarıyor.

  • air  (09.11.15 00:43:20)
İlgiye muhtaçtır belki de.

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (09.11.15 00:43:37)
dude iyi çocuk. aslında ergen de değil bence. bazen trollemeye çalışıyor buraları o kadar.

  • cokponcik  (09.11.15 00:50:40)
insanlar gerçek hayatlarındaki başarızıslıklarını cinsellik yönünden zayıflıklarnı falan nette bu gibi trollük yaparak kapatmaya çalışıyorlar çok takmamak gerek.

  • mrthany  (09.11.15 01:03:12)
açıklamalara bak. hepiniz gizli bir sevgi duyuyorsunuz itiraf edin. "evimizin troll'ü" kıvamına gelmiş. acaba yorke şeklinde ikinci bir hesabı var mıdır, varsa pek anlamlı olurdu :)

  • godoşu beklerken  (09.11.15 01:16:57)
@godos
paranoyak ettiler insani valla

  • chaotic good  (09.11.15 01:23:02)
chaotic good+1

bence de 2. hesaplar yasaklanmalı. biri de çıkıp delikanlı gibi demiyor ki "ahanda alın bu benim ikinci hesabım!"
  • cokponcik  (09.11.15 01:25:59)
Godos, milleti galeyana getirmissin, biliyorum gece gece sikildiniz da beklentileri karsilayamiyorum :) ayni kisi degiliz.

  • yorke  (09.11.15 01:29:06)
yorke: ben bekliyorum sadece ama bir yerlerde bir godoş kesin var :D itiraf et senin de hoşuna gidiyor işe bak ki şu an audioslave'den "be yourself"i dinliyodum çok manidar ehe.

chaotic: di mi ehehe paranoyak ediyorlar bu ikinci hesaplılar, olsun, böle de güsel
  • godoşu beklerken  (09.11.15 01:35:50)
Sizden de hicbir sey kacmiyo bak. Eh napalim madem cozdunuz olayi, yapacak bir sey yok. Sizden korkulur.

  • yorke  (09.11.15 01:56:42)
hayır yani herseye atlayan adam neden kendisiyle ilgili açılan bir duyuruya cevap vermiyor diye dusunmek gerekirdi başta zaten.

  • cokponcik  (09.11.15 01:58:21)
Demek ordan anladiniz, cok haklisin poncik onu hic dusunememistim.

  • yorke  (09.11.15 02:01:42)
dude, kartal yuvasında yaşayan bir zat. adalet dağıtan, dehşet saçan, başkaldıran. zamanında bu sitenin sahibi compumaster ile dude'un arasında bir husumet vardı. bunun üzerine dude'un üzerine kelle avcılarını yolladı. gel zaman git zaman, compumaster'in evine bir elçi geldi. compumaster'ın odası hınca hınç muhafız doludur. elçi, "dude'dan compumaster'a bir söz vardır, onu iletmek isterim" der. compu, "ne söyleyeceksen buyur söyle" der. elçi ise "olmaz, önce şu muhafızları gönder, lafım sana" der. bunun üzerine compu 5 muhafızına dışarı çıkmalarını emreder. elçi, "diğer 5 muhafız da gitsin, lafım sadece sana" der. compumaster diğer 5 muhafızı da dışarı çıkartır. elçi, "yanındaki 2 muhafızı da gönder" der. compumaster ise "olmaz, onlar benim canlarım, biz üçümüz bir kişiyiz. lafın varsa söyle yoksa çek git" der. elçi ise 2 muhafıza dönerek, "size kılıçlarınızı çıkartıp compumaster'a saplayın desem ne dersiniz?" der. muhafızlar hiç düşünmeden "emredersiniz" der. işte dude böyle bir adamdır.

  • patr  (09.11.15 02:37:00)
Burayı sık sık kontrol ediyor bu arada bence. İçi gidiyor, ama cool ya, poşet değil ya, yazamıyor garibim :))

  • sevgikusunkanadinda  (09.11.15 02:58:22)
troll değil, madeleine, coco, mirabel, cenkist ile aynı kefede değil ama uyuz. akıl sağlığı yerinde duyuru'da bir allahın kulu yok. neredeyse her duyurucuya gıcık oluyorum. buna +1 tık daha. onlara 9'sa dudemeister'a 10.

  • [silinmiş]  (09.11.15 07:16:14)
@yorke

ben anladığımı ima etmedim:)
  • cokponcik  (09.11.15 09:34:44)
dudemeister? peki...

  • der meister  (09.11.15 09:36:35)
Loser dolu buralar.

  • arnold schwarzeneger  (09.11.15 09:39:00)
çok ciddi psikiyatrik problemleri var. bunu çeşitli duyurularında kendisine de söyledim. söylediklerimi sildi genelde, bunu da silecektir.
geçmiş olsun.

  • manuel mandalina  (09.11.15 09:39:10)