got izlemeyen insanlar uzayli mi?

Bana oyle muamele yapiyorlar da...

yalnız değilsin

  • aweamadeus  (08.11.15 17:03:47)
haklılar gayet. got izlemeden bir de duyuru açmışsınız. utanç verici.

  • aşksız prens  (08.11.15 17:10:06)
yalnız değilsin +1 . hiç de elzem bir şey değil.

got izlememek hiç pekin ördeği yememiş olmak gibidir ama lotr izlememek hiç portakal yememiş olmaya benzer.

edit: lotr izlemek zorunda da değilsin. "şunu izlemedin mi, aa nasıl okumazsın" diyenlere ben de kıl oluyorum. lotr'u esprisine didim.
  • lesmiserables  (08.11.15 17:13:13 ~ 18:00:07)
got ne?

  • yatagants  (08.11.15 17:25:26)
game of thrones

  • kosun lan mevzu var  (08.11.15 17:27:03)
alakasız belki ama böyle triplere giren insanlara sinir oluyorum. nee harry potter okumadın mı??? neee yüzüklerin efendisini sevmez misin?? neeee star wars izlemedin mi?? abi insanlar çeşit çeşit, türlü türlü zevkleri var senin için çok önemli olan bir şey başkası için dünyanın en gereksiz şeyi olabilir. insanları yargılamaya ne kadar meraklıyız amk. ben de birisi benim kadar harry potter saplantılı çıkıca saatlerce muhabbet etmeyi çok seviyorum ama edemiyorsa, sevmiyorsa onu konuşmayız yani nedir.

  • peki madem  (08.11.15 17:30:42)
ben de hiç izlemedim yalnız değilsin

  • sta  (08.11.15 17:35:04)
Ben de izlemedim ama muhabbetine o kadar çok tanık oldum ki diziyle alakalı spoiler verebilecek düzeydeyim. X'i nasıl izlemezsin, Y'yi nasıl okumazsın tarzı muhabbetleri hiç sevmem. Bir de izleyip de beğenmediğinizi söylerseniz asıl fırtına o zaman kopar.

Biri mesela eksiklik olduğunu iddia etmiş. Kitaptan uyarlama kurgu bir dizinin izlenilmemesi insanda nasıl bir eksikliğe yol açabilir cidden merak ediyor, iyi ki izlemişsiniz diyorum.
  • pike  (08.11.15 17:49:08)
Bazi diziler vardir, izlemeyen cok sey kaybeder. Hayatinda bir seyler eksik kalir. Iste got o dizilerden biri degildir kesinlikle. Guzel dizidir o kadar. Izlemeyen hicbir sey kaybetmez.

  • lionel andres  (08.11.15 18:06:59)
got'u da lost'u da izlemedim. harry potter'ı da okumadım/izlemedim.

  • weeping guitar  (08.11.15 18:08:32)
evet.

  • chaotic good  (08.11.15 18:12:28)
got'u da lost'u da izlemedim. harry potter'ı da okumadım/izlemedim. +1

  • stevie  (08.11.15 18:13:08)
''g.t izlemeyen insanlar uzaylı mı?'' olarak anlayan bir tek ben değilimdir herhalde :D

ben valla ikisini de izliyorum, ne yalan söyleyeyim. birini çaktırmadan izliyorum diğerini rahat rahat. hangisi hangisi olduğunu söylemem adsfhgf

edit: got izlemeyenlere bir şey diyemem ama g.t izlemeyen uzaylıdır ya da henüz yakalanmamıştır.

hani yalan söylemekle ilgili bir söz vardı; 'iki tip insan vardır; yalan söyleyenler ve yalanları henüz yakalanmayanlar'' gibi. iki tip insan vardır g.t izleyenler ve g.t izledikleri henüz ferkedilmemiş olanlar.. :D
  • air  (08.11.15 18:16:19 ~ 18:20:03)
ilk üç bölümünü izledim sarmadı devamını getirmedim. Ben neyim peki g.t müyüm ya da uzaylı Sith Lordu falan olayım bari :)

  • rodriguez2  (08.11.15 18:49:41)
@air zaten got derken insanin bir parcasi olan seyden bahsediyordum ama herkes diziye yormus niyeyse. Bazi arkadaslarim oturup gelenin gecenin gotunu izliyorlar. Ben izlemeyince de boyle garip garip laf ediyorlar. Dizi nereden cikti yahu. Turkce karakter yok telefonumda.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (08.11.15 18:58:35)
Hiçbi bölümünü izlemedim. Popüler şeylere karşı önyargım var. Gıcık geliyorlar. Breaking bad'e Bi bakiiim dedim nasıl abartıyorlar nasıl gelmiş geçmiş en iyi dizi filan Bi baktım ortalama bir dizi meğer. Son sezonunu izlemedim bıraktım. OZ'u izle bu arada kesin boşver böyle kıytırık fazla popüler dizileri...

  • ssiradanbirigibi  (08.11.15 19:11:07)
ahahasdkfjs o daha fena olmuş. biraz daha detaylı yazsaydın keşke herkes dizi anladı.

ben gelenin geçenin götünü de izlemiyorum pek. Güzel kızların yüzüne bakmak daha iyi geliyor.
  • rodriguez2  (08.11.15 19:28:44)
Ben de varım sen gibi. Breaking bad i de istememiştim yeni başladım. Populer seylere karşı on yargiliyim.

  • westblack  (08.11.15 20:40:03)
evet çünkü hepimiz uzaylıyız ama ben hep göt izlerim. sürekli.

caps lock kullanmadığın için bu cevabı hak ettin proleter.
  • godoşu beklerken  (08.11.15 20:51:18)
yalnız değilsin takma ben de izlemdim ama annem bile izliyor bu diziyi izlemeyen insanlar olarak azınlığız.

  • kuzey li  (08.11.15 20:53:18)
yalnız değilsin +1

bikaç bölüm izledim sarmadı.
  • kakao  (08.11.15 20:53:59)