nero problem çıkardı koşun!

nero ile bir dvd yazmaya çalışıyorum fakat nero yazmasını istediğim dosyayı göremiyor. ben normal, bilgisayarım>d:>dosya şeklinde bilgisayar üzerinde görebiliyorum ama nero göremiyor. sürükle-bırak yöntemiyle atmaya çalıştığımda ise "folder cannot be accessed from specified path" diyor. ne yapabiliriz acaba? çok da vaktim yok, acil çözmem lazım bu problemi.

dosyanin ismini cismini degistirseniz ? d'deki bi dosyayi gormemesi de olanaksiz geliyor bana, hani c deseniz document and settings deseniz kullanici adi deseneniz neyse de d ne alaka yani. dosya adini kisacik bi$i yapin.. bu arada d nfts ve sikistirma etkinse dosyayi c'de bi klasorun icine alin. (yeni acin bitane kisa isimli)

  • notorious  (23.07.07 15:12:55)
sanırım sorun pathi bir şekilde d:> şeklinde görüyor olması zira d:\dosya şeklinde görmesi lazım normal şartlar altında.

  • jolietjake  (23.07.07 15:25:47)
çok acil ise, başka bir klasör açıp, dosyanın buraya bir kopyasını aldıktan sonra nero'ya bu yeni klasörü kopyalattır, daha sonra da niye açılmadığını çöz...diye önermeyi denerim.

  • laugh  (23.07.07 15:34:53)
dosya adını değiştirdim oldu.. sanırım türkçe karakterlerden kaynaklanıyordu çünkü atamadığım bir kaç dosa daha vardı ve hepsi türkçe karakter içeriyordu. değiştirince atabiliyorum şimdi hepsini ama dosya adına göre görüp görmemesi de çok ilginçmiş. teşekkürleer..

  • rvnmakaay  (23.07.07 15:49:32)
sorun tamamen türkçe karakterlerden kaynaklanıyor. zaten çözmüşsünüz ama, özellikle klasör isimlerinde ı,ş,ğ,ç,ü,ö gibi harfleri kullanmamaya özen gösterin.

  • sherinian  (23.07.07 16:39:09)
boşver o programı. sana 10 kat daha iyi bir şey verelim.
cd burner xp pro (free)

ufacıktır, daha hızlıdır, kullanımı çok daha kolaydır.
olması gerektiği gibi olan bir programdır.

www.cdburnerxp.se
  • can see  (23.07.07 19:30:46)