[]

Paraf para cumartesi restoran inidirimi

Merhabalar aşağıdaki gibi mesajlar alıyorum ancak bu indirim o anda ödediğim hesaba mı yansıyor? Yoksa daha sonra başka bir restoranda mı harcayabiliyorum? Ekstremde de göremedim. Bu konuda beni aydınlatır ve cehaletimi giderirseniz çok sevinirim.

Ps: halkbankı aradım ama gördüğünüz gibi hiç bir şey anlamamışım :)

"Tebrikler! Paraf ile 4.20 TL Restoran Indirimi kazandiniz. Indirim tutariniz ekstrenize yansitilacaktir."

 
Ekstreme yansıyan bu miktarı nasıl harcıyorum?


  • dengelisiz  (08.11.15 18:28:18) 
Tamam ben de tam olarak bunu merak ediyordum. Borcumdan bu 4.20 düşecek yani. Teşekkür ederim. Nick de manidar olmuş :)


  • dengelisiz  (08.11.15 18:44:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.