monitör tavsiyesi

eldeki gtx 970 4k monitörü besleyemiyor oyunlarda. ben de full hd olsun düzgün bir şey olsun dedim ama çok fazla monitör var piyasada. 27" bakıyorum. f/p'si en iyi olan markalar hangileri? bütçe max. 1200. bilemedin 1500.

dannke.

sli???

  • patr  (08.11.15 12:56:28)
sli derken? 4k için yine kasar. hiç bulaşmak istemiyorum :)

  • passion rules the game  (08.11.15 13:05:25)
Sli kurtarmaz dedigin gibi. Ne zaman ki vrami ortak kullanilabilir hale getirecekler o zaman guzel gunler gorecegiz.

Cahilligime ver de 4k monitorde full hd calistirinca olmuyor mu native olmasin nolacak ki?
  • floydian  (08.11.15 13:22:32)
ya açıkçası denemedim ama 780 ti vardı bu sabah o 4k'ya görüntü vermeye çalışırken mefta oldu :D ben de riske atmiyim dedim yeni kartı sadfsdfsd

  • passion rules the game  (08.11.15 13:31:39)
Neyyy. Nasil mefta oldu yav. Eline mi aldin karti? O nasil olabilir ya su an agliyor ve cevap yaziyorum.

  • floydian  (08.11.15 13:34:23)
4k'ya geçtikten beri görüntü arada bir gidip geliyordu. bugün iyice sıklaştı o, ekranda da çizgiler çıkmaya başladı. tamamen mefta olmadı yani ama sıkıntılı :D

  • passion rules the game  (08.11.15 13:43:24)