[]

İstanbul Kartal'da evime yeni ev arkadaşı arıyorum.

Kartalda 3+1 bi evde tek başıma yaşıyorum. Gelecek olan kişinin odası hazır. İlgilenenler yeşillendirsin.

Er kişisiyim. Odtü'den yeni mezun oldum. Startup bir yazılım şirketinde İstanbul'da çalışmaktayım. Ev arkadaşı aramamın sebebi maddiyattan çok, 5 sene birlikte insanlarla yaşamaya alışmış olmam. Kafa dengi biri olursa süper olur. Ayrıca güzel yemek yaptığım söylenir.


 
ufaktan kendini tanıtıp cinsiyet falan da belirtirsen adayların işi daha kolay olur.


  • skayas  (07.11.15 22:40:41) 
Eğer bana bir iş ayarlayabilirsen koşa koşa gelir, ev arkadaşın olurum. :) iş arıyorum, bulursam sendeyim. Umarım ben gelemesem bile tez zamanda bulursun.


  • yirmisantim  (07.11.15 22:58:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.