Bu kiza gicik oluyor musunuz?

www.youtube.com
Gicik oluyorsaniz neden?

Edit: Kizin dis gorunusu guzelligi cirkinligi falan degil konu:) Videolar ve kizin tarzi uzerinden bakalim olaya.

Olmuyorum.

  • cokponcik  (07.11.15 23:21:22)
pek değil

  • basond  (07.11.15 23:23:21)
Aksine,hoş buluyorum.

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (07.11.15 23:24:23)
olmuyorum. tatlı bi kadın bence.

  • devilred  (07.11.15 23:24:25)
burcu bakdur dedikleri mi bu? hiç izlememiştim, sözlükte konulu videolara çıkıp duruyor, oradan tanıdık geldi. kız güzel ama videoya 1 dakika sabredebildim, kıl oldum. sevmiyorum bu tip videoları. komik ya da eğlenceli değil. kendisiyle çay içerim ama.

  • der meister  (07.11.15 23:25:40)
billur bolu hayranı olduğum için sevemedim, biraz zorlarsak gıcığım da denebilir.

  • kuzey li  (07.11.15 23:26:28)
10 dakika önce youtube kanalını izlerken dayanamayıp kapattım. Sebebi yok, belki ses tonudur bilmiyorum.

  • 1a2b3c4d  (07.11.15 23:27:01)
gıcık az kalır. itici ötesi. evlat olsa sevilmez.

  • tescillimarka  (07.11.15 23:28:11)
oluyorum. daha doğrusu yaptığı videoları beğenmiyorum, çok boş.

  • sckxyss  (07.11.15 23:31:03)
Başıma bir şey gelmeyecekse uyuz oluyorum ben de

  • burya  (07.11.15 23:33:17)
sıkıntı kızda değil video serisinde yaratılan tavır genel olarak ayar ediyor adamı.

  • borumu  (07.11.15 23:33:44)
olmuyorum

  • mula  (07.11.15 23:37:39)
ben olmuyorum, çok da güzel buluyorum bir de.

  • april12th  (07.11.15 23:37:49)
gıcık falan olmuyorum. gayet hoş ve sempatik.

  • zam sampiyonu domates  (07.11.15 23:40:10)
Oluyordum ilk başta, sonra du bi izliyim dedim iyce. Arada komik gelen yerler var videolarında. Kararımı olmama yönünde güncelledim böylelikle.

  • tsubasa  (07.11.15 23:41:37)
Kız çok tatlı ama Nedir?'den bir şey anlamadım. Videolardaki muhabbet anlamsız geliyor. South Park suratı ile izliyorum.
ak-hdl.buzzfed.com

  • aychovsky  (07.11.15 23:46:29)
Seviyorum ben. Video tarzını da seviyorum. Gıcık olanı anlarım ama böyle video metni yazmak kolay değil, okumak da kolay değil. Kaç kişilik bir ekip var bilmiyorum ama yaptıkları laf ebeliği herkesin harcı değil. Çok bilgilendirici değil sonuçta, komedi amaçlı bir şeyler; ama klasik "abi, ben çok komiğim yaa" diyen adamlar üretemez böyle video. Herkes de bu kadın gibi oynayamaz o yazılanı.

Özet: kızın tarzını da cesaretini de özgüvenini de seviyorum. takipçi değilim tabi, böyle birileri link verirse denk geliyorum.

Not: billur bolu'ya ayrı hastayız.
  • harzem  (07.11.15 23:47:44)
ilk defa gördüm. gıcık olmadım.

  • dead and broken  (08.11.15 00:01:19)
kızı ilk defa şimdi izledim, genel bir fikir veremeyeceğim ama burada yazılmış olan teksti beğendim kızın alaycılığını da. carlin deyişiyle kız "it's bad for ya" diyor. diyecek tabii. hep kolbastı mı oynıcaz.

  • godoşu beklerken  (08.11.15 00:12:28)
kızın kişiliğine gıcık olmuyorum, ancak kadroya katılış hikayesini anlatırken sanki nedir projesini bunun üzerine kurmuşlar tavırlarını yanlış ve cezalandırılması gerekli buluyorum. nedir projesi bunların elinde olan birşey değil. tam google'lık bir yaklaşımla önce ünlü olup sonra üzerlerine çöktükleri bir proje.

ama onun dışında senaryo'yu yazan çocuk yani sanırım bunun sevgilisi(emin değilim ama türkiye de işler genelde böyle yürür. dedikodu fikir benimkisi, bi' nevi yaftalama) onu başarılı buluyorum, tam bu kızın üslubuna göre yazıyor ve çok ince, şık aksiyonlar çıkarıyor. yani gayet çalışılabilir bir ekip.

ancak kızın yaklaşım biçimine gıcık oluyorum.
  • mete kudur  (08.11.15 00:19:51)
Gıcık olmuyorum ama beğenmiyorum da. Amaç komiklikse, komik değil. Ne yapmaya çalışıyorsa yapamıyor, bana bomboş geliyor. Bir de gülümsemesi. Bu kimisinde doğal durur, ama onunki bana samimi gelmiyor. Insanların bu kadar çabuk hoş, sevimli filan bulmalarına hayret ediyorum.

  • wibbly wobbly timey wimey stuff  (08.11.15 00:20:10)
oluyorum,
önceki kadın daha sempatikti ve hareketleri bunun gibi yapmacık değildi.

  • livaneli kadir  (08.11.15 00:30:14)
ilk izleyince pek sevmemiştim, sonra bikaç kere denk geldikçe sevmeye başladım gibi oldum. hala tam karar verebilmiş değilim aslında, yutub'ta abone değilim ama bi yerde denk gelince son izlediğimden itibaren izlemediğim videoları izliyorum. hiçbi videosu tam olarak "heh, budur" dedirtmedi, geneline eh iyiymiş dedim. en çok da sonbahar nedire güldüm, özellikle 3.40'ta başlayan nuri bilge esprisinde kahkaha attım; tek budur kahkaham.

bilmiyom benim de kafam karışık, bi videoda tatlı geliyor bitanesinde itici. aynı videoda bile değişiyor fikrim. şeytan tüyü meselesi galiba, bilemedim.
  • baba jo  (08.11.15 00:31:28)
bu arada kız şu an starda okana konuk. haberiniz olsun.

  • cokponcik  (08.11.15 00:36:09)
antipatik ama enterasan.

  • captainmrg  (08.11.15 00:38:41)
evet olaya noktayi koyuyorum. bu kiz yildiz tilbeye benziyor haci. yillardir dusunuyorum lan bu kari birine benziyor diye sonunda buldum. yildiz tilbe lan bu.

  • tezek  (08.11.15 00:44:57)
gıcık olmuyorum. bana tatlı geliyor.

  • whimsical  (08.11.15 00:46:45)
diğer kadın daha iyi bundan. komik ve samimiydi o. bu çok zorlama, haliyle itici.

  • nice tnetennba  (08.11.15 01:13:48)
"Verse s...... miydin" sorusuna Evet yanıtını vererek dip noktayı bulayım. Başka bir fikrim yok. Kız seksi bence. Cool tiplere bayılıyorum. Rol yapıyodur ayrı mesele de.

  • i ve been mistreated  (08.11.15 01:35:13 ~ 01:38:33)