[]

senden hoşlanmayacağını düşündüğün kızla tanışmalı mı

doktorun dediğine göre yoğun kaygıya sahip biriyim stalkladığım bir kız vardı bi yakın gbi hissediyorum bi uzak gibi o yüzden kararsız kaldım birşey yapıp sonrasında pişman olmaktan korkuyorum aşırı tedbirliyim bu yüzden ama bu kızla tanışmak için de son şansım olabilir napayım. daha doğrusu bu kaygı olayını nasıl yenebilirim.
 
En kötü sonuca katlanabileceğine inanıyorsan evet, tanışmalısın. Madem umudun var, elinden geleni yapmış olursun. Ayrıca kaygıyla yüzleşebilmek için güzel bir fırsat. Ama sonuç olumsuz olursa yıkılmak yok


  • mezzosprite  (06.11.15 22:46:04) 
Agir bir "weirdo" degilsen en kotu arkadas edinmis olursin bi tane.


  • floydian  (06.11.15 22:54:32) 
Ağır bir "weirdo"ysan bile ders çıkaracağın şeyler olacaktır


  • mezzosprite  (06.11.15 22:57:26 ~ 23:28:20) 
Niye içinde kalsın yahu dünyaya bir kez geliyosun öyle düşün. Kaygı yok, pişmanlık yok denemeden bilemezsin. İçinde kalmasın, yap.


  • mkrk  (06.11.15 23:18:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.