aldatanlar kulübü

2 saat kulüp nasıl yazılıyor diye araştırdım, sırf alay etmeyin laf sokmayın diye.

sonra da paragrafı içeri aldım, yine aynı sebepten dolayı.

Konumuza gelirsek, bu başlıkta hayvanlaşıp eski sevgilimizi kimle kaç defa aldattığımızı yazıyoruz.

insanlığın son noktası. Ama eğlenceli. Ama güzel. Ama bilgilendirici.

Bu arada eski sevgili dedim ama o sadece kamuflaj, yeni eski bi kuple yapın yazın buraya.

Ben başlıyorum.

Apartmandaki hemşire (1.5 sene )
otobüsteki kız (1 kere)
ilkokul arkadaşım (bisürü)
edebiyat fakültesindeki hatun (tırnak izi)

vb. etc. vs.

(bkz: gentlemen never tell)

Edit. Gerci centilmen aldatmaz da ama iste...

Aldatma hakkinda dusuncelerimi unlu ingiliz sairden kisacik bir alintiyla bitirmek istiyorum.

"Thrill of the hunt."
  • floydian  (06.11.15 17:50:31)
aldatmakla ilgili bildiğim tek şey: hunter hunted abicim.

midem almıyo
  • mula  (06.11.15 17:56:37)
bi kere aldattım lo ben geziden Hatunla. Onun dışında yapmadım yapacağım olursada kimseyle olmuyordum ,daldaaaan dalaaaa aşıııkım modu

  • gündüz m  (06.11.15 17:58:43 ~ 18:00:42)
bence aldatılanlar da, 3. kişi olanlar da yazmalı bu kulübe. :) okuyanlara ders olsun.

kimseyi aldatmadım.

2 kere aldatıldım. ilk çıktığım çocuk daha ikimiz de kimseyle öpüşmemişken gitti başka kızı öptü. çok üzüldüm. sonraki aldatılmamı da lisede 7 ay çıktığım çocuktan gördüm.

1 kere sevgilisini benimle aldatmak isteyen ama benim de pek tanımadığım biri oldu. ilişkileri ciddiydi, o yüzden kendimi kızın yerine koyup reddettim.

1 kere de ortaokulda deli gibi öpmek istediğim çocukla sevgilisi olduğunu bilmeden buluştum. öpüştükten sonra sevgilisi olduğunu söyledi ama aynı gün gidip yüz yüze kızdan ayrıldı.

neyse, 7 senedir kara çalı da olmadım, aldatmadım da, aldatılmadım da; ama geçen günkü "aldattınız mı?" duyurusunu cevapladıktan sonra, rüyamda, nişanlımı aldattığımı gördüm. hem de stephen colbert ile aldatıyordum. asdfgfd

nasıl bir çıkarım yapmam lazım bundan bilmiyorum.
  • whimsical  (06.11.15 18:14:40)
ben bir kere ilişkide dürüstlük taraftarıyım.

  • ehti  (06.11.15 18:25:12)