Logitech Garanti / Servis hizmeti

selamlar,

logitech marka sevdiğim bir mouse'um vardı, bozuldu. logitech'e arıza kaydı açtım, arıza konusunda detaylı bilgi istediler, yazdım. sonra ürünün seri numarasını istediler, onu da verdim. sonra da ürünün faturasını taratıp göndermemi istediler, onu da yaptım. en son olarak sevkiyat bilgilerimi istediler (ad, soyad, adres, vs), onu da yazdım gönderdim.

bütün bunlar hafta başındaki 3 gün içinde gerçekleşti yaklaşık. en son sevkiyat bilgilerimi gönderdikten sonra da 2 gün geçti ama başka hiçbir cevap gelmedi. şimdi bunlar bana yeni bir mouse mu gönderiyolardır? ne elimdeki mouse'u bir yere göndermemi istediler, ne "şimdi şöyle yapıcaz, böyle bir yol izliycez" gibisinden bir açıklama yaptılar, ne de faturanın aslını istediklerine dair bir yazı gönderdiler.

nasıl olacak şimdi? logitech servis ile böyle bir tecrübesi olan var mı beni aydınlatabilecek?

Direkt yenisini gonderiyor olabilirler evet. Yapmadiklari sey degil.

  • floydian  (06.11.15 14:51:56)
ayni seyi ben de yaptim, alicisi bozulmustu benimkinin. yeni alici 1 hafta sonra ulasti bana.
biraz bekle (belki 1-2 hafta) ses cikmazsa ariza kaydimin durumunu ogrenebilir miyim diye canli destekten baglan.

  • ekyil  (06.11.15 14:52:03)