[]

Kayan yazılı video yapmak

Merhaba,

Bi arkadaşımın okuduğu şiir var. bunu kayan yazı şeklinde video yapmak istiyorum. okuduğu şiirin sözleri eş zamanlı olarak ekranda kayacak, arka planda resim olacak.

tam olarak örnek : www.youtube.com

 
microsoft movie maker yapar sanırım.


  • orient blue  (06.11.15 14:21:04) 
Yok mu bunun anlatımlı video dersi.


  • zbrs  (06.11.15 14:24:43) 
adobe after effects ile yapabilirsin

vimeo.com
  • faiz bobisi  (06.11.15 16:06:48) 
Başka nasıl :/


  • zbrs  (07.11.15 23:36:32) 
en kolayı movie maker bence. youtube'da istemediğin kadar çok anlatım videosu bulabilirsin. çok basit bir program.


  • orient blue  (09.11.15 13:46:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.